SSD Samsung PM883 MZ7LH1T9HMLT 1.92 TB
Wideo 2 |
Samsung MZ7LH1T9HMLT |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung PM883 MZ7LH1T9HMLT 1.92 TB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung PM883 2.5" 1920 GB Serial ATA III MZ7LH1T9HMLT-00005 | 1 467 zł |
Dysk SSD Samsung PM883 1.92TB 2.5'' SATA 6Gb/s TLC 3D-NAND | MZ7LH1T9HMLT- | 1 416 zł |
Dysk SSD Samsung PM883 1.92TB 2.5" SATA III (MZ7LH1T9HMLT-00005) | 1 352 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Samsung Enterprise SSD 1.92TB PM883 2,5'' SATA TLC, | 1 345 zł |
Samsung Pm883 1.9tb Ssd Zielony MZ7LH1T9HMLT-00005 | 1 464 zł |
Samsung PM883 2.5" 1920 GB Serial ATA III MZ7LH1T9HMLT-00005 | 1 468 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung PM883 MZ7LH1T9HMLT
Ceny na Samsung PM883 MZ7LH1T9HMLT |
---|---|---|---|---|
Samsung PM883 MZ7LH240HAHQ 240 GB | od 276 zł | 9 oferty | ||
Samsung PM883 MZ7LH480HAHQ 480 GB | od 433 zł | 12 oferty | ||
Samsung PM883 MZ7LH960HAJR 960 GB | od 466 zł | 12 oferty | ||
Samsung PM883 MZ7LH1T9HMLT 1.92 TB | od 1 345 zł | 7 oferty | ||
Samsung PM883 MZ7LH3T8HMLT 3.84 TB | od 3 499 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →