SSD Micron 5300 PRO MTFDDAK3T8TDS-1AW1ZAB 3.84 TB
Wideo 2 |
Micron MTFDDAK3T8TDS-1AW1ZAB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Micron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Micron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Micron 5300 PRO MTFDDAK3T8TDS-1AW1ZAB 3.84 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Crucial Micron 5300 PRO 3840GB 25 MTFDDAK3T8TDS-1AW1ZA | 2 194 zł |
Micron Dysk SSD Micron 5300 PRO 3.84TB SATA 2.5" MTFDDAK3T8TDS-1AW1ZABYYT | 1 962 zł |
Dysk SSD Micron 5300 PRO 3.84TB 2.5'' SATA 6Gb/s TLC 3D-NAND | MTFDDAK3T8T | 1 908 zł |
Dysk SSD Micron 5300 PRO 3.84TB 2.5" SATA III (MTFDDAK3T8TDS-1AW1ZABYY) | 2 003 zł |
SSD Micron 5300 PRO taca 25" 384 TB MTFDDAK3T8TDS-1AW1ZABYYT | 2 586 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Micron 5300 PRO MTFDDAK3T8TDS-1AW1ZAB
Ceny na Micron 5300 PRO MTFDDAK3T8TDS-1AW1ZAB |
---|---|---|---|---|
Micron 5300 PRO MTFDDAK480TDS-1AW1ZAB 480 GB | od 471 zł | 3 oferty | ||
Micron 5300 PRO MTFDDAK960TDS-1AW1ZAB 960 GB | od 534 zł | 7 oferty | ||
Micron 5300 PRO MTFDDAK1T9TDS-1AW1ZAB 1.92 TB | od 2 126 zł | 3 oferty | ||
Micron 5300 PRO MTFDDAK3T8TDS-1AW1ZAB 3.84 TB | od 1 908 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →