SSD Micron 5400 PRO MTFDDAK480TGA-1BC1ZABYYR 480 GB
Micron MTFDDAK480TGA-1BC1ZABYYR |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Micron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Micron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Micron 5400 PRO MTFDDAK480TGA-1BC1ZABYYR 480 GB
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SSD Micron 5400 PRO 25" 480 GB MTFDDAK480TGA-1BC1ZABYYR | 639 zł |
Micron Dysk SSD 5400 PRO 480GB MTFDDAK480TGA-1BC1ZABYYR DGMKRWB48000001 | 614 zł |
Micron Dysk SSD 5400 PRO 480GB MTFDDAK480TGA-1BC1ZABYYR 100023 | 626 zł |
Dysk SSD MICRON 5400 PRO 2.5″ 480 GB SATA | 610 zł |
Micron Dysk SSD 5400 PRO 480GB MTFDDAK480TGA-1BC1ZABYYR 100023 | 614 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje Micron 5400 PRO MTFDDAK480TGA-1BC1ZABYYR
Ceny na Micron 5400 PRO MTFDDAK480TGA-1BC1ZABYYR |
---|---|---|---|---|
Micron 5400 PRO MTFDDAK240TGA-1BC1ZABYYR 240 GB | od 783 zł | 1 oferta | ||
Micron 5400 PRO MTFDDAK480TGA-1BC1ZABYYR 480 GB | od 525 zł | 17 oferty | ||
Micron 5400 PRO MTFDDAK3T8TGA-1BC1ZABYYR 3.84 TB | od 2 757 zł | 14 oferty |
Polecamy