SSD Micron 5300 PRO MTFDDAK1T9TDS-1AW1ZAB 1.92 TB
Wideo 2 |
Micron MTFDDAK1T9TDS-1AW1ZAB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Micron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Micron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Micron 5300 PRO MTFDDAK1T9TDS-1AW1ZAB 1.92 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Micron 5300 Pro - Dysk SSD - 192 TB - Wewnętrzny - 25" - SATA 6Gb/s MTFDDA | 2 126 zł |
Dysk SSD Micron 5300 PRO 1.92TB 2.5'' SATA 6Gb/s TLC 3D-NAND | MTFDDAK1T9T | 2 227 zł |
MICRON - CRUCIAL DRAM 5300PRO 192 TB SATA 25 cala TCG DISABLED ENTERPR SSD | 2 357 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Micron 5300 PRO MTFDDAK1T9TDS-1AW1ZAB
Ceny na Micron 5300 PRO MTFDDAK1T9TDS-1AW1ZAB |
---|---|---|---|---|
Micron 5300 PRO MTFDDAK480TDS-1AW1ZAB 480 GB | od 471 zł | 3 oferty | ||
Micron 5300 PRO MTFDDAK960TDS-1AW1ZAB 960 GB | od 534 zł | 7 oferty | ||
Micron 5300 PRO MTFDDAK1T9TDS-1AW1ZAB 1.92 TB | od 2 126 zł | 3 oferty | ||
Micron 5300 PRO MTFDDAK3T8TDS-1AW1ZAB 3.84 TB | od 1 908 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →