SSD Micron 7450 MAX U.3 7mm MTFDKCB3T2TFS-1BC1ZAB 3.2 TB (MTFDKCB3T2TFS-1BC1ZABYY)
Micron MTFDKCB3T2TFS-1BC1ZAB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Micron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Micron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Micron 7450 MAX U.3 7mm MTFDKCB3T2TFS-1BC1ZAB 3.2 TB
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Micron 7450 MAX 3200 GB NVMe U3 7 mm MTFDKCB3T2TFS-1BC1ZABYYR | 3 830 zł |
Crucial Micron 7450 MAX - 2.5" 7mm - U.3 PCI-E 4.0 - 3.2TB | 3 314 zł |
Micron SSD 7450 MAX NVMe U.3 3200GB HD-PCIE-MTE-003 | 3 326 zł |
Micron 7450 MAX U.3 3200 GB PCI Express 4.0 MTFDKCB3T2TFS-1BC1ZABYYR | 3 366 zł |
Micron Dysk SSD Micron 7450 MAX 3.2TB U.3 (7mm) NVMe Gen4 MTFDKCB3T2TFS-1B | 3 355 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Micron 7450 MAX U.3 7mm MTFDKCB3T2TFS-1BC1ZAB
Ceny na Micron 7450 MAX U.3 7mm MTFDKCB3T2TFS-1BC1ZAB |
---|---|---|---|---|
Micron 7450 MAX U.3 7mm MTFDKCB800TFS-1BC1ZAB 800 GB | od 1 257 zł | 4 oferty | ||
Micron 7450 MAX U.3 7mm MTFDKCC1T6TFS-1BC1ZAB 1.6 TB | od 1 966 zł | 8 oferty | ||
Micron 7450 MAX U.3 7mm MTFDKCB1T6TFS-1BC1ZAB 1.6 TB | od 1 333 zł | 5 oferty | ||
Micron 7450 MAX U.3 7mm MTFDKCB3T2TFS-1BC1ZAB 3.2 TB | od 3 267 zł | 11 oferty | ||
Micron 7450 MAX U.3 7mm MTFDKCB6T4TFS-1BC1ZAB 6.4 TB | od 6 125 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →