SSD Micron 7450 PRO M.2 MTFDKBA480TFR-1BC1ZAB 480 GB
Micron MTFDKBA480TFR-1BC1ZAB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Micron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Micron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Micron 7450 PRO M.2 MTFDKBA480TFR-1BC1ZAB 480 GB
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SSD Micron 7450 PRO M2 480GB PCIe Gen4x4 MTFDKBA480TFR-1BC1ZABYYR | 744 zł |
Micron 7450 PRO M.2 480 GB PCI Express 4.0 3D MTFDKBA480TFR-1BC1ZABYYR | 619 zł |
Dysk SSD Micron 7450 PRO 480GB M.2 (22x80) NVMe Gen4 MTFDKBA480TFR-1BC1ZAB | 647 zł |
Micron Dysk SSD Micron 7450 PRO 480GB M.2 (22x80) NVMe Gen4 MTFDKBA480TFR- | 630 zł |
Dysk serwerowy Micron 7450 PRO 480GB PCI-E x4 Gen 4 NVMe (MTFDKBA480TFR-1B | 612 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Micron 7450 PRO M.2 MTFDKBA480TFR-1BC1ZAB
Ceny na Micron 7450 PRO M.2 MTFDKBA480TFR-1BC1ZAB |
---|---|---|---|---|
Micron 7450 PRO M.2 MTFDKBA480TFR-1BC1ZAB 480 GB | od 612 zł | 10 oferty | ||
Micron 7450 PRO M.2 MTFDKBG1T9TFR-1BC1ZABYYR 960 GB | od 1 501 zł | 8 oferty | ||
Micron 7450 PRO M.2 MTFDKBA960TFR-1BC1ZABYYR 960 GB BA960 | od 806 zł | 5 oferty | ||
Micron 7450 PRO M.2 MTFDKBG960TFR-1BC1ZABYYR 960 GB BG960 | od 879 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →