SSD Micron 5400 MAX MTFDDAK480TGB-1BC1ZABYYR 480 GB
Micron MTFDDAK480TGB-1BC1ZABYYR |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Micron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Micron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Micron 5400 MAX MTFDDAK480TGB-1BC1ZABYYR 480 GB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SSD Micron 5400 MAX 25" 240 GB MTFDDAK480TGB-1BC1ZABYYR | 779 zł |
Micron 5400 MAX 480GB HD-SSD25-MTE-004 | 666 zł |
Dysk SSD Micron 5400 MAX 480GB SATA 2.5" MTFDDAK480TGB-1BC1ZABYYR (DWPD 5) | 716 zł |
Micron 5400 MAX 2.5" 480 GB Serial ATA III 3D MTFDDAK480TGB-1BC1ZABYYR | 693 zł |
Dysk SSD 5400 MAX 480GB SATA 2.5 7mm Single Pack | 694 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Micron 5400 MAX MTFDDAK480TGB-1BC1ZABYYR
Ceny na Micron 5400 MAX MTFDDAK480TGB-1BC1ZABYYR |
---|---|---|---|---|
Micron 5400 MAX MTFDDAK480TGB-1BC1ZABYYR 480 GB | od 666 zł | 9 oferty | ||
Micron 5400 MAX MTFDDAK960TGB-1BC1ZABYYR 960 GB | od 941 zł | 11 oferty | ||
Micron 5400 MAX MTFDDAK1T9TGB-1BC1ZAB 1.92 TB | od 1 799 zł | 8 oferty | ||
Micron 5400 MAX MTFDDAK3T8TGB-1BC1ZABYYR 3.84 TB | od 3 304 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →