SSD Synology SAT5210 SAT5210-480G 480 GB
Synology SAT5210-480G 2022 rok5 lat |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Synology 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Synology.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Synology SAT5210 SAT5210-480G 480 GB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Synology SAT5210 - SSD - 480 GB - internal - 25 - SATA 6Gb/s SAT5210-480G | 1 022 zł |
Synology SAT5210 - 2.5" SATA SSD - 480GB | 921 zł |
Dysk SYNOLOGY SAT5210 480GB SSD | 849 zł |
Dysk SYNOLOGY SAT5210 480GB SSD SAT5210-480G | 849 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Synology SAT5210 SAT5210-480G
Ceny na Synology SAT5210 SAT5210-480G |
---|---|---|---|---|
Synology SAT5210 SAT5210-480G 480 GB | od 849 zł | 8 oferty | ||
Synology SAT5210 SAT5210-960G 960 GB | od 1 485 zł | 20 oferty | ||
Synology SAT5210 SAT5210-1920G 1.92 TB | od 2 807 zł | 5 oferty | ||
Synology SAT5210 SAT5210-3840G 3.84 TB | od 5 033 zł | 6 oferty | ||
Synology SAT5210 SAT5210-7000G 7 TB | od 6 531 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →