SSD Micron 5400 MAX MTFDDAK1T9TGB-1BC1ZAB 1.92 TB
Micron MTFDDAK1T9TGB-1BC1ZAB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Micron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Micron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Micron 5400 MAX MTFDDAK1T9TGB-1BC1ZAB 1.92 TB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SSD Micron 5400 MAX 25" 192TB MTFDDAK1T9TGB-1BC1ZABYYR | 2 108 zł |
Micron Dysk SSD 5400 MAX 1920GB SATA 2.5 7mm Single Pack DGMKRWBT1000002 | 1 904 zł |
Micron Dysk SSD 5400 MAX 1920GB SATA 2.5 7mm Single Pack 105976 | 1 904 zł |
Micron 5400 MAX 2.5" 1,92 TB Serial ATA III MTFDDAK1T9TGB-1BC1ZABYYR | 2 081 zł |
Dysk SSD 5400 MAX 1920GB SATA 2.5 7mm Single Pack | 1 857 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Micron 5400 MAX MTFDDAK1T9TGB-1BC1ZAB
Ceny na Micron 5400 MAX MTFDDAK1T9TGB-1BC1ZAB |
---|---|---|---|---|
Micron 5400 MAX MTFDDAK480TGB-1BC1ZABYYR 480 GB | od 666 zł | 9 oferty | ||
Micron 5400 MAX MTFDDAK960TGB-1BC1ZABYYR 960 GB | od 941 zł | 11 oferty | ||
Micron 5400 MAX MTFDDAK1T9TGB-1BC1ZAB 1.92 TB | od 1 799 zł | 8 oferty | ||
Micron 5400 MAX MTFDDAK3T8TGB-1BC1ZABYYR 3.84 TB | od 3 304 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →