SSD Micron 5400 PRO M.2 MTFDDAV480TGA-1BC1ZABYYR 480 GB
Micron MTFDDAV480TGA-1BC1ZABYYR |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Micron 5400 PRO M.2 MTFDDAV480TGA-1BC1ZABYYR 480 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Micron 5400 Pro 480GB SATA M2 SSD MTFDDAV480TGA-1BC1ZABYYR | 606 zł |
Crucial Micron 5400 PRO M.2 - 480GB | 643 zł |
Micron 5400 PRO M.2 480 GB Serial ATA III 3D MTFDDAV480TGA-1BC1ZABYYR | 625 zł |
Modyfikacje Micron 5400 PRO M.2 MTFDDAV480TGA-1BC1ZABYYR
Ceny na Micron 5400 PRO M.2 MTFDDAV480TGA-1BC1ZABYYR |
---|---|---|---|---|
Micron 5400 PRO M.2 MTFDDAV240TGA-1BC1ZABYYR 240 GB | od 490 zł | 2 oferty | ||
Micron 5400 PRO M.2 MTFDDAV480TGA-1BC1ZABYYR 480 GB | od 606 zł | 3 oferty | ||
Micron 5400 PRO M.2 MTFDDAV960TGA-1BC1ZABYYR 960 GB | od 1 263 zł | 1 oferta |
Polecamy