SSD Micron 5400 PRO M.2 MTFDDAV960TGA-1BC1ZABYYR 960 GB
Wkrótce w sprzedaży 1 263 zł Typ: wewnętrzny; Przeznaczenie: serwerowe; Pojemność (GB): 960; Format: M.2; Interfejs M.2: SATA 3; Zewnętrzna prędkość zapisu (MB/s): 520; Zewnętrzna prędkość odczytu (MB/s): 540; Gwarancja producenta: 5 lat; Radiator chłodzenia M.2; |
Micron MTFDDAV960TGA-1BC1ZABYYR |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Micron 5400 PRO M.2 MTFDDAV960TGA-1BC1ZABYYR
Ceny na Micron 5400 PRO M.2 MTFDDAV960TGA-1BC1ZABYYR |
---|---|---|---|---|
Micron 5400 PRO M.2 MTFDDAV240TGA-1BC1ZABYYR 240 GB | od 490 zł | 2 oferty | ||
Micron 5400 PRO M.2 MTFDDAV480TGA-1BC1ZABYYR 480 GB | od 606 zł | 3 oferty | ||
Micron 5400 PRO M.2 MTFDDAV960TGA-1BC1ZABYYR 960 GB | od 1 263 zł | 3 oferty |
Polecamy