SSD Micron 5400 PRO MTFDDAK240TGA-1BC1ZABYYR 240 GB
Micron MTFDDAK240TGA-1BC1ZABYYR |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Micron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Micron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Micron 5400 PRO MTFDDAK240TGA-1BC1ZABYYR
Ceny na Micron 5400 PRO MTFDDAK240TGA-1BC1ZABYYR |
---|---|---|---|---|
Micron 5400 PRO MTFDDAK240TGA-1BC1ZABYYR 240 GB | od 783 zł | 1 oferta | ||
Micron 5400 PRO MTFDDAK480TGA-1BC1ZABYYR 480 GB | od 525 zł | 17 oferty | ||
Micron 5400 PRO MTFDDAK3T8TGA-1BC1ZABYYR 3.84 TB | od 2 757 zł | 14 oferty |
Polecamy