Klocki Lego 4x4 Off-Roader Adventures 60387
Wideo 11Zdjęcia 11 |
Lego 4x4 Off-Roader Adventures 60387 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego 4x4 Off-Roader Adventures 60387
Wszystkie ceny 34 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków LEGO City Przygody samochodem terenowym z napędem 4x4 252 ePrzemierzaj teren i przeżywaj ekscytujące przygody w pojeździe terenowym 4x4! Ten wytrzymały pojazd ma ogromne opony i ultraw... więcejysokie zawieszenie do jazdy w trudnym terenie. Po przybyciu na miejsce rozładuj rowery górskie, weź kask i wyrusz na zwiedzanie okolicy! Użyj aparatu, aby zrobić zdjęcia dzikiej przyrody. Zanim zanurzysz się w przytulnym śpiworze, rozbij namiot, rozpal ognisko i ugotuj kolację. Cóż za piękny dzień! Rozetka.plZłóż skargę | 85 zł |
LEGO Klocki LEGO City - Przygody samochodem terenowym z napędem 4x4 (60387Dzieci każdego dnia mogą wyruszać na kemping z zestawem Lego® City Przygody samochodem terenowym z napędem 4x4 (60387). Teren... więcejówka ma duże opony i wysokie zawieszenie. W zestawie są także dwa rowery górskie, namiot Lego i fajne akcesoria, w tym ognisko. Wystarczy dodać dwie minifigurki i figurkę zwierzątka, aby rozpocząć przygodę! Interaktywne instrukcje to jeszcze lepsza zabawa w budowanie Zestaw 6+ zawiera ilustrowane instrukcje i aplikację Lego Builder – cyfrowe narzędzie do przybliżania i obracania modelu, które pomaga dzieciom zwizualizować gotowy model ze wszystkich perspektyw. Zabawki pobudzające wyobraźnię Zestawy z serii Lego City Superpojazdy pobudzają wyobraźnię dzieci pełnymi funkcji zabawkami przedstawiający MediaMarkt.plZłóż skargę | 110 zł |
LEGO City 60387 Przygody samochodem terenowym z nap?dem 4x4Dzieci ka?dego dnia mog? wyrusza? na kemping z zestawem LEGO® City Przygody samochodem terenowym z nap?dem 4x4 (60387). Teren... więcejówka ma du?e opony i wysokie zawieszenie. W zestawie s? tak?e dwa rowery górskie, namiot LEGO i fajne akcesoria, w tym ognisko. Wystarczy doda? dwie minifigurki i figurk? zwierz?tka, aby rozpocz?? przygod?! Interaktywne instrukcje to jeszcze lepsza zabawa w budowanie Zestaw 6+ zawiera ilustrowane instrukcje i aplikacj? LEGO Builder - cyfrowe narz?dzie do przybli?ania i obracania modelu, które pomaga dzieciom zwizualizowa? gotowy model ze wszystkich perspektyw. Zabawki pobudzaj?ce wyobra?ni? Zestawy z serii LEGO City Superpojazdy pobudzaj? wyobra?ni? dzieci pe?nymi funkcji zabawkami przedstawiaj?cy Proshop.plZłóż skargę | 114 zł |
LEGO City 60387 Przygody samochodem terenowym z napędem 4x4LEGO City 60387 Przygody samochodem terenowym z napędem 4x4 Podróżuj po wiejskich terenach i... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 85 zł |
Klocki LEGO City Przygody samochodem terenowym z napędem 4x4 60387LEGO® City Przygody samochodem terenowym z napędem 4x4 Dzieci każdego dnia mogą wyruszać na kemping z zestawem LEGO® City Prz... więcejygody samochodem terenowym z napędem 4x4 (60387). Terenówka ma duże opony i wysokie zawieszenie. W zestawie są także dwa rowery górskie, namiot LEGO i fajne akcesoria, w tym ognisko. Wystarczy dodać dwie minifigurki i figurkę zwierzątka, aby rozpocząć przygodę! NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Liczba sztuk: 252 Zalecany wiek: 6+ Długość pudełka (mm): 354 Szerokość pudełka (mm): 191 Wysokość pudełka (mm): 70 Waga opakowania (kg): 0,505 Zestaw z terenówką do zabawy w biwakowanie Dzięki zestawowi z fajną terenówką z napędem 4x4, dwoma rowerami i sprzętem dzieci mogą codziennie wyruszyć na biwak. Buduj, baw się i ucz Dzięki zestawom LEGO® City dzieci poznają prawdziwy świat przez zabawę, która w ciekawy sposób pokazuje życie codzienne. Wspaniała terenówka Wyposażona w mega zawieszenie i wielkie opony terenowe. Rowery górskie Dzieci mogą zapakować rowery i przeżyć przygody pod gołym niebem! Przytulny namiot W szczegółowym wnętrzu namiotu LEGO® są dwa śpiwory. Terenowa sceneria Ognisko i terenowa sceneria urozmaicą zabawę. Fajne postacie do odgrywania ról W zestawie są dwie minifigurki i figurka zwierzątka. Czadowe akcesoria dla minifigurek Między innymi zabawkowy aparat, łopata, patelnia i plecak. Interaktywne instrukcje to jeszcze lepsza zabawa w budowanie Zestaw 6+ zawiera ilustrowane instrukcje i aplikację LEGO Builder – cyfrowe narzędzie do przybliżania i obracania modelu, które pomaga dzieciom zwizualizować gotowy model ze wszystkich perspektyw. Zabawki pobudzające wyobraźnię Zestawy z serii LEGO City Superpojazdy pobudzają wyobraźnię dzieci pełnymi funkcji zabawkami przedstawiający Maxelektro.plZłóż skargę | 113 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego CityPorównaj w tabeli →
od 425 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 1226 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części, silnik
od 375 zł
wiek 7+, unisex, tory kolejowe, elementów 764 szt., bohaterów 6 szt., silnik, efekty świetlne
od 318 zł
wiek 7+, unisex, policja i bandyci, elementów 980 szt., bohaterów 7 szt.
od 600 zł
wiek 7+, unisex, kosmos, elementów 1010 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części
od 85 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 252 szt., bohaterów 2 szt.
od 75 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 261 szt., bohaterów 3 szt.
od 193 zł
wiek 6+, unisex, straż pożarna, elementów 478 szt., bohaterów 3 szt.
od 150 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 706 szt., bohaterów 5 szt.
od 279 zł
wiek 6+, unisex, budynki, elementów 688 szt., modeli 2, bohaterów 6 szt.
od 61 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 194 szt., bohaterów 2 szt.
od 419 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 677 szt., bohaterów 4 szt., silnik
od 76 zł
wiek 4+, dla chłopców, budownictwo, elementów 126 szt., bohaterów 2 szt.
od 135 zł
wiek 6+, unisex, straż pożarna, elementów 540 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 59 zł
wiek 6+, unisex, kosmos, elementów 240 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 150 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 668 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 181 zł
wiek 7+, dla chłopców, policja i bandyci, elementów 674 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 43 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 144 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 659 zł
wiek 7+, unisex, tory kolejowe, elementów 1153 szt., bohaterów 6 szt., silnik
od 45 zł
wiek 5+, unisex, policja i bandyci, elementów 197 szt., bohaterów 2 szt.
Wideo recenzje
LEGO City 4x4 Off-Roader Adventures Review (2023 Set 60387)
4 stycznia 20233 863 przegląd
PRZYGODY Z SAMOCHODEM TERENOWYM 4X4 LEGO CITY 60387 RECENZJA
6 lutego 202310 440 przegląd
LEGO City 4x4 Off-Roader Adventures 60387 review! Useful working suspension, good side builds
9 lutego 202337 920 przegląd
Best LEGO City car sets of 2023 - 60389 Custom Car Garage & 60387 4x4 Off-Roader Adventures
7 września 202320 906 przegląd
LEGO City 60387 4x4 Off-Roader Adventures - LEGO Speed Build Review
8 stycznia 2023177 649 przegląd
Lego City 2023 Set - Off-Roader Adventures 60387 Speed Build
31 marca 20232 538 przegląd
Lego City 60387 4x4 Off-Roader Adventures Speed Build ASMR
13 maja 2023804 przegląd
LEGO Speed Build 60387 City 4x4 Off-Roader Adventure
23 lutego 2023413 przegląd
Lego City 4x4 Off Roader Adventures Speed Build Set 60387
14 lutego 2023416 przegląd
Unboxing - Lego City 4x4 Off-Roader Adventures
27 stycznia 2023525 przegląd
2023 Lego City 4x4 Off-Roader Adventures ️ 60387 - Unboxing & Speed Build
29 kwietnia 2023948 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 80 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 244 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 81 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 300 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 99 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 300 szt., bohaterów 2 szt.
od 77 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 272 szt., bohaterów 1 szt.
od 78 zł
wiek 6+, unisex, zwierzęta, elementów 246 szt., modeli 3, bohaterów 3 szt.
od 65 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 298 szt., modeli 3, bohaterów 3 szt.
od 85 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 278 szt., modeli 3, bohaterów 4 szt.
od 89 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 211 szt., bohaterów 1 szt.
od 97 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 231 szt.
od 104 zł
wiek 6+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 292 szt., bohaterów 1 szt.
od 68 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 231 szt., bohaterów 2 szt.
od 93 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 233 szt., bohaterów 2 szt.