Конструктор Lego 4x4 Off-Roader Adventures 60387
Відео 11Фото 11 |
Lego 4x4 Off-Roader Adventures 60387 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego 4x4 Off-Roader Adventures 60387
Усі ціни 45 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw klocków LEGO City Przygody samochodem terenowym z napędem 4x4 252 ePrzemierzaj teren i przeżywaj ekscytujące przygody w pojeździe terenowym 4x4! Ten wytrzymały pojazd ma ogromne opony i ultraw... щеysokie zawieszenie do jazdy w trudnym terenie. Po przybyciu na miejsce rozładuj rowery górskie, weź kask i wyrusz na zwiedzanie okolicy! Użyj aparatu, aby zrobić zdjęcia dzikiej przyrody. Zanim zanurzysz się w przytulnym śpiworze, rozbij namiot, rozpal ognisko i ugotuj kolację. Cóż za piękny dzień! Rozetka.plПоскаржитись | 85 zł |
LEGO Klocki LEGO City - Przygody samochodem terenowym z napędem 4x4 (60387Dzieci każdego dnia mogą wyruszać na kemping z zestawem Lego® City Przygody samochodem terenowym z napędem 4x4 (60387). Teren... щеówka ma duże opony i wysokie zawieszenie. W zestawie są także dwa rowery górskie, namiot Lego i fajne akcesoria, w tym ognisko. Wystarczy dodać dwie minifigurki i figurkę zwierzątka, aby rozpocząć przygodę! Interaktywne instrukcje to jeszcze lepsza zabawa w budowanie Zestaw 6+ zawiera ilustrowane instrukcje i aplikację Lego Builder – cyfrowe narzędzie do przybliżania i obracania modelu, które pomaga dzieciom zwizualizować gotowy model ze wszystkich perspektyw. Zabawki pobudzające wyobraźnię Zestawy z serii Lego City Superpojazdy pobudzają wyobraźnię dzieci pełnymi funkcji zabawkami przedstawiający MediaMarkt.plПоскаржитись | 110 zł |
LEGO City 60387 Przygody samochodem terenowym z nap?dem 4x4Dzieci ka?dego dnia mog? wyrusza? na kemping z zestawem LEGO® City Przygody samochodem terenowym z nap?dem 4x4 (60387). Teren... щеówka ma du?e opony i wysokie zawieszenie. W zestawie s? tak?e dwa rowery górskie, namiot LEGO i fajne akcesoria, w tym ognisko. Wystarczy doda? dwie minifigurki i figurk? zwierz?tka, aby rozpocz?? przygod?! Interaktywne instrukcje to jeszcze lepsza zabawa w budowanie Zestaw 6+ zawiera ilustrowane instrukcje i aplikacj? LEGO Builder - cyfrowe narz?dzie do przybli?ania i obracania modelu, które pomaga dzieciom zwizualizowa? gotowy model ze wszystkich perspektyw. Zabawki pobudzaj?ce wyobra?ni? Zestawy z serii LEGO City Superpojazdy pobudzaj? wyobra?ni? dzieci pe?nymi funkcji zabawkami przedstawiaj?cy Proshop.plПоскаржитись | 114 zł |
LEGO City 60387 Przygody samochodem terenowym z napędem 4x4LEGO City 60387 Przygody samochodem terenowym z napędem 4x4 Podróżuj po wiejskich terenach i... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 85 zł |
Klocki LEGO City Przygody samochodem terenowym z napędem 4x4 60387LEGO® City Przygody samochodem terenowym z napędem 4x4 Dzieci każdego dnia mogą wyruszać na kemping z zestawem LEGO® City Prz... щеygody samochodem terenowym z napędem 4x4 (60387). Terenówka ma duże opony i wysokie zawieszenie. W zestawie są także dwa rowery górskie, namiot LEGO i fajne akcesoria, w tym ognisko. Wystarczy dodać dwie minifigurki i figurkę zwierzątka, aby rozpocząć przygodę! NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Liczba sztuk: 252 Zalecany wiek: 6+ Długość pudełka (mm): 354 Szerokość pudełka (mm): 191 Wysokość pudełka (mm): 70 Waga opakowania (kg): 0,505 Zestaw z terenówką do zabawy w biwakowanie Dzięki zestawowi z fajną terenówką z napędem 4x4, dwoma rowerami i sprzętem dzieci mogą codziennie wyruszyć na biwak. Buduj, baw się i ucz Dzięki zestawom LEGO® City dzieci poznają prawdziwy świat przez zabawę, która w ciekawy sposób pokazuje życie codzienne. Wspaniała terenówka Wyposażona w mega zawieszenie i wielkie opony terenowe. Rowery górskie Dzieci mogą zapakować rowery i przeżyć przygody pod gołym niebem! Przytulny namiot W szczegółowym wnętrzu namiotu LEGO® są dwa śpiwory. Terenowa sceneria Ognisko i terenowa sceneria urozmaicą zabawę. Fajne postacie do odgrywania ról W zestawie są dwie minifigurki i figurka zwierzątka. Czadowe akcesoria dla minifigurek Między innymi zabawkowy aparat, łopata, patelnia i plecak. Interaktywne instrukcje to jeszcze lepsza zabawa w budowanie Zestaw 6+ zawiera ilustrowane instrukcje i aplikację LEGO Builder – cyfrowe narzędzie do przybliżania i obracania modelu, które pomaga dzieciom zwizualizować gotowy model ze wszystkich perspektyw. Zabawki pobudzające wyobraźnię Zestawy z serii LEGO City Superpojazdy pobudzają wyobraźnię dzieci pełnymi funkcji zabawkami przedstawiający Maxelektro.plПоскаржитись | 113 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Lego CityПорівняти в таблиці →
від 375 zł
вік 7+, унісекс, залізниця, деталей 764 шт, персонажів 6 шт, мотор, світлові ефекти
від 304 zł
вік 6+, унісекс, залізниця, деталей 1226 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі, мотор
від 45 zł
вік 6+, унісекс, наземний транспорт, деталей 243 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 318 zł
вік 7+, унісекс, поліція і бандити, деталей 980 шт, персонажів 7 шт
від 600 zł
вік 7+, унісекс, космос, деталей 1010 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі
від 85 zł
вік 6+, унісекс, наземний транспорт, деталей 252 шт, персонажів 2 шт
від 75 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 261 шт, персонажів 3 шт
від 193 zł
вік 6+, унісекс, пожежна служба, деталей 478 шт, персонажів 3 шт
від 279 zł
вік 6+, унісекс, будівлі, деталей 688 шт, моделей 2, персонажів 6 шт
від 61 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 194 шт, персонажів 2 шт
від 419 zł
вік 6+, унісекс, залізниця, деталей 677 шт, персонажів 4 шт, мотор
від 76 zł
вік 4+, для хлопчиків, будівництво, деталей 126 шт, персонажів 2 шт
від 135 zł
вік 6+, унісекс, пожежна служба, деталей 540 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 150 zł
вік 6+, унісекс, поліція і бандити, деталей 706 шт, персонажів 5 шт
від 57 zł
вік 6+, унісекс, космос, деталей 240 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 150 zł
вік 6+, унісекс, поліція і бандити, деталей 668 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 177 zł
вік 7+, для хлопчиків, поліція і бандити, деталей 674 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 43 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 144 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 659 zł
вік 7+, унісекс, залізниця, деталей 1153 шт, персонажів 6 шт, мотор
від 45 zł
вік 5+, унісекс, поліція і бандити, деталей 197 шт, персонажів 2 шт
Відеоогляди
LEGO City 4x4 Off-Roader Adventures Review (2023 Set 60387)
4 січня 20233 863 перегляда
PRZYGODY Z SAMOCHODEM TERENOWYM 4X4 LEGO CITY 60387 RECENZJA
6 лютого 202310 440 переглядів
LEGO City 4x4 Off-Roader Adventures 60387 review! Useful working suspension, good side builds
9 лютого 202337 920 переглядів
Best LEGO City car sets of 2023 - 60389 Custom Car Garage & 60387 4x4 Off-Roader Adventures
7 вересня 202320 906 переглядів
LEGO City 60387 4x4 Off-Roader Adventures - LEGO Speed Build Review
8 січня 2023177 649 переглядів
Lego City 2023 Set - Off-Roader Adventures 60387 Speed Build
31 березня 20232 538 переглядів
Lego City 60387 4x4 Off-Roader Adventures Speed Build ASMR
13 травня 2023804 перегляда
LEGO Speed Build 60387 City 4x4 Off-Roader Adventure
23 лютого 2023413 переглядів
Lego City 4x4 Off Roader Adventures Speed Build Set 60387
14 лютого 2023416 переглядів
Unboxing - Lego City 4x4 Off-Roader Adventures
27 січня 2023525 переглядів
2023 Lego City 4x4 Off-Roader Adventures ️ 60387 - Unboxing & Speed Build
29 квітня 2023948 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 99 zł
вік 6+, унісекс, наземний транспорт, деталей 300 шт, персонажів 2 шт
від 81 zł
вік 6+, унісекс, наземний транспорт, деталей 300 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 80 zł
вік 6+, унісекс, наземний транспорт, деталей 244 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 77 zł
вік 6+, унісекс, наземний транспорт, деталей 272 шт, персонажів 1 шт
від 45 zł
вік 6+, унісекс, наземний транспорт, деталей 243 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 85 zł
вік 6+, унісекс, поліція і бандити, деталей 278 шт, моделей 3, персонажів 4 шт
від 65 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 298 шт, моделей 3, персонажів 3 шт
від 78 zł
вік 6+, унісекс, тварини, деталей 246 шт, моделей 3, персонажів 3 шт
від 93 zł
вік 6+, унісекс, сюжетні набори, деталей 233 шт, персонажів 2 шт
від 96 zł
вік 6+, унісекс, сюжетні набори, деталей 231 шт
від 70 zł
вік 6+, унісекс, сюжетні набори, деталей 229 шт, рухомі деталі