Конструктор Lego Water Police Detective Missions 60355
Відео 9Фото 7 |
Lego Water Police Detective Missions 60355 2022 рікCity |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Water Police Detective Missions 60355
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LEGO City 60355 ?ledztwa wodnej policjiPozwól dzieciom wcieli? si? w detektywów podczas interaktywnej zabawy. Pociechy odegraj? role g?ównych bohaterów historii w c... щеyfrowym ?wiecie i za pomoc? klocków LEGO® b?d? wykonywa? porywaj?ce misje wy?wietlane na ekranie oraz bra? udzia? w wyzwaniach konstrukcyjnych Proshop.plПоскаржитись | 111 zł |
LEGO City 60355 Śledztwa wodnej policji | 85 zł |
Klocki LEGO City Śledztwa wodnej policji 60355LEGO® City Śledztwo w sprawie policji Pozwól dzieciom wcielić się w detektywów podczas interaktywnej zabawy. Pociechy odegraj... щеą role głównych bohaterów historii w cyfrowym świecie i za pomocą klocków LEGO® będą wykonywać porywające misje wyświetlane na ekranie oraz brać udział w wyzwaniach konstrukcyjnych Maxelektro.plПоскаржитись | 107 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO City 60355 Śledztwa Wodnej Policji DZI-ZKLO-LGO-Klocki City 60355 Śledztwa wodnej policji, Lego Pozwól dzieciom wcielić się w detektywów podczas interaktywnej zabawy. Pociec... щеhy odegrają role głównych bohaterów historii w cyfrowym świecie i za pomocą klocków LEGO® będą wykonywać porywające misje wyświetlane na ekranie oraz brać udział w wyzwaniach konstrukcyjnych Komputronik.plПоскаржитись | 100 zł |
Lego LEGO City Śledztwa wodnej policji 60355Interaktywny zestaw LEGO® City z policją Pozwól dzieciom wcielić się w detektywów podczas interaktywnej zabawy. Pociechy odeg... щеrają role głównych bohaterów historii w cyfrowym świecie i za pomocą klocków LEGO® będą wykonywać porywające misje wyświetlane na ekranie oraz brać udział w wyzwaniach... Bee.plПоскаржитись | 122 zł |
ще 12 пропозицій
Серія Lego CityПорівняти в таблиці →
від 375 zł
вік 7+, унісекс, залізниця, деталей 764 шт, персонажів 6 шт, мотор, світлові ефекти
від 425 zł
вік 6+, унісекс, залізниця, деталей 1226 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі, мотор
від 320 zł
вік 7+, унісекс, поліція і бандити, деталей 980 шт, персонажів 7 шт
від 600 zł
вік 7+, унісекс, космос, деталей 1010 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі
від 85 zł
вік 6+, унісекс, наземний транспорт, деталей 252 шт, персонажів 2 шт
від 75 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 261 шт, персонажів 3 шт
від 203 zł
вік 6+, унісекс, пожежна служба, деталей 478 шт, персонажів 3 шт
від 279 zł
вік 6+, унісекс, будівлі, деталей 688 шт, моделей 2, персонажів 6 шт
від 61 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 194 шт, персонажів 2 шт
від 419 zł
вік 6+, унісекс, залізниця, деталей 677 шт, персонажів 4 шт, мотор
від 76 zł
вік 4+, для хлопчиків, будівництво, деталей 126 шт, персонажів 2 шт
від 150 zł
вік 6+, унісекс, поліція і бандити, деталей 706 шт, персонажів 5 шт
від 57 zł
вік 6+, унісекс, космос, деталей 240 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 150 zł
вік 6+, унісекс, поліція і бандити, деталей 668 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 178 zł
вік 7+, для хлопчиків, поліція і бандити, деталей 674 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 43 zł
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 144 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 659 zł
вік 7+, унісекс, залізниця, деталей 1153 шт, персонажів 6 шт, мотор
від 45 zł
вік 5+, унісекс, поліція і бандити, деталей 197 шт, персонажів 2 шт
від 135 zł
вік 6+, унісекс, пожежна служба, деталей 540 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 125 zł
вік 6+, унісекс, сюжетні набори, деталей 454 шт, персонажів 4 шт
Відеоогляди
LEGO city missions (60355) - Recenzja
1 квітня 2023183 перегляда
LEGO City 2022 Water Police Detective Missions 60355 Unboxing & Brick Exploration
14 червня 20223 702 перегляда
LEGO CITY 60355 Water Police Detective Missions - Speed Build
11 серпня 202212 269 переглядів
New LEGO City Missions ? summer sets 2022 60353, 60354, 60355
4 травня 20222 575 переглядів
NEW 2022 LEGO CITY Water Police Detective Missions 60355
26 травня 2022282 перегляда
LEGO City | Water Police Detective Missions (60355)[278 pcs] Speed Build | Top Brick Builder Lite
31 липня 20223 076 переглядів
LEGO City 2022 Water Police Detective Missions 60355 Build & Review
21 червня 20229 478 переглядів
LEGO City Water Police Detective Missions (60355)[278 pcs] Building Instructions | Top Brick Builder
22 липня 202271 831 перегляд
LEGO City 60355 Water Police Detective Missions
4 серпня 20232 155 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 105 zł
вік 6+, унісекс, поліція і бандити, деталей 311 шт, персонажів 3 шт
від 65 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 298 шт, моделей 3, персонажів 3 шт
від 78 zł
вік 6+, унісекс, тварини, деталей 246 шт, моделей 3, персонажів 3 шт
від 91 zł
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 311 шт, персонажів 2 шт
від 85 zł
вік 6+, унісекс, наземний транспорт, деталей 252 шт, персонажів 2 шт
від 95 zł
вік 6+, унісекс, наземний транспорт, деталей 328 шт, персонажів 2 шт
від 99 zł
вік 6+, унісекс, наземний транспорт, деталей 300 шт, персонажів 2 шт
від 81 zł
вік 6+, унісекс, наземний транспорт, деталей 300 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 80 zł
вік 6+, унісекс, наземний транспорт, деталей 244 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 97 zł
вік 6+, унісекс, сюжетні набори, деталей 231 шт
від 103 zł
вік 6+, унісекс, сюжетні набори, деталей 233 шт, персонажів 2 шт