Klocki Lego Water Police Detective Missions 60355
Wideo 9Zdjęcia 7 |
Lego Water Police Detective Missions 60355 2022 rokCity |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Water Police Detective Missions 60355
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO City 60355 Śledztwa wodnej policji | 85 zł |
Klocki LEGO City Śledztwa wodnej policji 60355LEGO® City Śledztwo w sprawie policji Pozwól dzieciom wcielić się w detektywów podczas interaktywnej zabawy. Pociechy odegraj... więceją role głównych bohaterów historii w cyfrowym świecie i za pomocą klocków LEGO® będą wykonywać porywające misje wyświetlane na ekranie oraz brać udział w wyzwaniach konstrukcyjnych Maxelektro.plZłóż skargę | 107 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO City 60355 Śledztwa Wodnej Policji DZI-ZKLO-LGO-Klocki City 60355 Śledztwa wodnej policji, Lego Pozwól dzieciom wcielić się w detektywów podczas interaktywnej zabawy. Pociec... więcejhy odegrają role głównych bohaterów historii w cyfrowym świecie i za pomocą klocków LEGO® będą wykonywać porywające misje wyświetlane na ekranie oraz brać udział w wyzwaniach konstrukcyjnych Komputronik.plZłóż skargę | 100 zł |
Lego LEGO City Śledztwa wodnej policji 60355Interaktywny zestaw LEGO® City z policją Pozwól dzieciom wcielić się w detektywów podczas interaktywnej zabawy. Pociechy odeg... więcejrają role głównych bohaterów historii w cyfrowym świecie i za pomocą klocków LEGO® będą wykonywać porywające misje wyświetlane na ekranie oraz brać udział w wyzwaniach... Bee.plZłóż skargę | 122 zł |
LEGO City Śledztwa wodnej policji (60355) | 108 zł |
pokaż 11 ofert
Seria Lego CityPorównaj w tabeli →
od 425 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 1226 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części, silnik
od 375 zł
wiek 7+, unisex, tory kolejowe, elementów 764 szt., bohaterów 6 szt., silnik, efekty świetlne
od 318 zł
wiek 7+, unisex, policja i bandyci, elementów 980 szt., bohaterów 7 szt.
od 600 zł
wiek 7+, unisex, kosmos, elementów 1010 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części
od 85 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 252 szt., bohaterów 2 szt.
od 75 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 261 szt., bohaterów 3 szt.
od 193 zł
wiek 6+, unisex, straż pożarna, elementów 478 szt., bohaterów 3 szt.
od 279 zł
wiek 6+, unisex, budynki, elementów 688 szt., modeli 2, bohaterów 6 szt.
od 61 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 194 szt., bohaterów 2 szt.
od 419 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 677 szt., bohaterów 4 szt., silnik
od 76 zł
wiek 4+, dla chłopców, budownictwo, elementów 126 szt., bohaterów 2 szt.
od 150 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 706 szt., bohaterów 5 szt.
od 59 zł
wiek 6+, unisex, kosmos, elementów 240 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 150 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 668 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 181 zł
wiek 7+, dla chłopców, policja i bandyci, elementów 674 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 43 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 144 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 659 zł
wiek 7+, unisex, tory kolejowe, elementów 1153 szt., bohaterów 6 szt., silnik
od 45 zł
wiek 5+, unisex, policja i bandyci, elementów 197 szt., bohaterów 2 szt.
od 135 zł
wiek 6+, unisex, straż pożarna, elementów 540 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 125 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 454 szt., bohaterów 4 szt.
Wideo recenzje
LEGO city missions (60355) - Recenzja
1 kwietnia 2023183 przegląd
LEGO City 2022 Water Police Detective Missions 60355 Unboxing & Brick Exploration
14 czerwca 20223 695 przegląd
LEGO CITY 60355 Water Police Detective Missions - Speed Build
11 sierpnia 202212 177 przegląd
New LEGO City Missions ? summer sets 2022 60353, 60354, 60355
4 maja 20222 569 przegląd
NEW 2022 LEGO CITY Water Police Detective Missions 60355
26 maja 2022280 przegląd
LEGO City | Water Police Detective Missions (60355)[278 pcs] Speed Build | Top Brick Builder Lite
31 lipca 20223 058 przegląd
LEGO City 2022 Water Police Detective Missions 60355 Build & Review
21 czerwca 20229 415 przegląd
LEGO City Water Police Detective Missions (60355)[278 pcs] Building Instructions | Top Brick Builder
22 lipca 202271 155 przegląd
LEGO City 60355 Water Police Detective Missions
4 sierpnia 20232 124 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 105 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 311 szt., bohaterów 3 szt.
od 65 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 298 szt., modeli 3, bohaterów 3 szt.
od 78 zł
wiek 6+, unisex, zwierzęta, elementów 246 szt., modeli 3, bohaterów 3 szt.
od 91 zł
wiek 6+, unisex, science fiction, elementów 311 szt., bohaterów 2 szt.
od 85 zł
od 95 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 328 szt., bohaterów 2 szt.
od 99 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 300 szt., bohaterów 2 szt.
od 81 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 300 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 72 zł
wiek 6+, unisex, kosmos, elementów 321 szt., pudełko do przechowywania
od 80 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 244 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 100 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 231 szt.
od 93 zł
wiek 6+, unisex, zestawy fabularne, elementów 233 szt., bohaterów 2 szt.