Procesor Intel Core i5 Comet Lake i5-10400F OEM
Wideo 13Zdjęcia 2 |
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400F OEM |
|
Niedrogie 6-rdzeniowe procesory do komputerów stacjonarnych z rodziny procesorów Intel Core dziesiątej generacji (14 nm Comet Lake). W przeciwieństwie do 6-rdzeniowych modeli dziewiątej generacji, wszystkie procesory z tej linii mają zwiększone taktowanie i obsługę markowej technologii Hyper-Threading firmy Intel, która umożliwia każdemu z fizycznych rdzeni jednoczesne wykonywanie dwóch wątków obliczeniowych (łącznie do 12 wątków).
Zapewnia to znaczny wzrost wydajności, zarówno w przypadku zadań profesjonalnych wymagających dużej ilości zasobów, jak i wyczerpujących nowoczesnych gier. Te procesory można wykorzystać do wyposażenia niedrogich stacji roboczych klasy podstawowej, komputerów domowych ogólnego przeznaczenia i zrównoważonych systemów do gier za rozsądną cenę. Pracują z pamięcią DDR4-2133 / 2400/2666 do 128 GB w trybie dwukanałowym.
Wszystkie procesory Intel Core i5 Comet Lake (z wyjątkiem serii F) mają zintegrowany rdzeń graficzny UHD Graphics 630, który zapewnia podstawowy poziom wydajności 3D, sprzętowe dekodowanie wideo i umożliwia tworzenie pełnowartościowych konfiguracji komputerów bez dedykowanych kart graficznych. Procesory Core i5 z serii K, które mają odblokowany mnożnik, mogą stanowić doskonałą podstawę do konfiguracji overclockingu skierowanych do entuzjastów ekonomii.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Kup Intel Core i5 Comet Lake i5-10400F OEM
Intel S1200 Core i5 10400F Tray 6x29 65W GEN10 CM8070104290716 | 504 zł |
Procesor Intel Core i5-10400F, 2.9 GHz, 12 MB, OEM (CM8070104290716) | 491 zł |
Intel Core i5-10400F procesor 2,9 GHz 12 MB Smart CM8070104290716 | 469 zł |
Modyfikacje Intel Core i5 Comet Lake
Ceny na Intel Core i5 Comet Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400 BOX | od 528 zł | 20 oferty | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400 OEM | od 572 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400F BOX | od 425 zł | 25 oferty | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400F OEM | od 469 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10500 BOX | od 662 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10500 OEM | od 1 087 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600 BOX | od 1 199 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600K BOX | od 672 zł | 10 oferty | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600KF BOX | od 490 zł | 9 oferty | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600KF OEM | od 488 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600K OEM | od 1 085 zł | 2 oferty |