Procesor Intel Core i5 Comet Lake i5-10600 BOX
Wideo 13Zdjęcia 2 |
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600 BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i5 Comet Lake
Ceny na Intel Core i5 Comet Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400 BOX | od 525 zł | 21 oferta | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400 OEM | od 572 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400F BOX | od 436 zł | 25 oferty | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400F OEM | od 438 zł | 4 oferty | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10500 BOX | od 662 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10500 OEM | od 1 087 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10500T OEM | od 1 055 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600 BOX | od 1 199 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600K BOX | od 672 zł | 11 oferty | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600KF BOX | od 490 zł | 10 oferty | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600KF OEM | od 488 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600K OEM | od 1 085 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →