Obudowa Fractal Design Define 7 Compact czarny (FD-C-DEF7C-01)
Wideo 12Zdjęcia 32 |
Fractal Design Define 7 Compact czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Fractal Design Define 7 Compact czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fractal Design Obudowa Define 7 Compact Black KOFDEOD0DEF7CB1Define 7 Compact
Nowa obudowa Define 7 Compact wykorzystuje najsilniejsze cechy nowoczesnej konstrukcji serii 7 i umieszc... więcejza je w wygodnej kompaktowej ramie. Ponieważ obudowa Define 7 Compact pomimo swoich rozmiarów jest wysoce modułowa, można ją łatwo dostosowywać do własnych potrzeb, a błyskawicznie zdejmowany górny panel zapewnia łatwą konstrukcję, nawet z wysokiej klasy komponentami.
Najważniejsze funkcje:
- Kompaktowe, ale przestronne wnętrze mieści płyty główne ATX, mATX ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 528 zł |
Fractal Design Define 7 Compact Black OB-FRD-0056Fractal Design Define 7 Compact Black - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i... więcejodbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 596 zł |
Obudowa Fractal Design Define 7 Compact Solid Czarna (FD-C-DEF7C-01) | 528 zł |
Fractal Design Define 7 Compact CzarnyAir Duct:nie;Sygnal OleOle.plZłóż skargę | 528 zł |
Fractal Design Obudowa Define 7 Compact Black 52449Define 7 Compact
- Kompaktowe, ale przestronne wnętrze mieści płyty główne ATX, mATX ... (zobacz więcej) Kakto.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 528 zł |
Fractal Design Define 7 Compact CzarnyAir Duct:nie;Czujni RTV Euro AGDZłóż skargę | 569 zł |
Fractal Define 7 Compact Tower Case Czarny FD-C-DEF7C-01Fractal Design Define 7 Compact.Form factor: Midi Tower, Typ: PC, Materiał: Stal.Wspierane formaty zasilaczy: ATX.Zainstalowa... więcejne wentylatory przednie: 1x 140 mm, Średnica obsługiwanych wentylatorów przednich: 120, 140 mm, Zainstalowane wentylatory tylne: 1x 120 mm.Wspierane rozmiary dysków twardych: 2,5, 3,5 cala.Szerokość: 210 mm, Głębokość: 427 mm, Wysokość: 474 mm.Specyfikacja tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 583 zł |
Seria Fractal Design Define (ciche)Porównaj w tabeli →
od 645 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 4 szt.
od 763 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 4 szt., USB C 1 szt.
od 459 zł
do gier, Mini Tower, micro-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 4 szt., USB C 1 szt.
od 368 zł
Mini Tower, mini-ITX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt.
od 500 zł
od 552 zł
do gier, Mini Tower, mini-ITX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 4 szt., USB C 1 szt.
od 582 zł
od 838 zł
Full Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 4 szt., USB C 1 szt.
od 574 zł
od 806 zł
od 1 032 zł
od 741 zł
od 745 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 4 szt., USB C 1 szt.
od 1 243 zł
Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 4 szt., USB C 1 szt.
od 793 zł
od 1 583 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 4 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
Wideo recenzje
First Look: Fractal Define 7 COMPACT - The Family Is Complete!
3 czerwca 202049 503 przegląd
The Define 7 Compact Is ALMOST Perfect…
3 czerwca 202063 805 przegląd
Fractal Define 7 Compact Review
3 czerwca 202019 198 przegląd
Fractal Design Define 7 Compact Teil 3 - aus Schwarz wird Weiß - Timelapse
18 czerwca 2020728 przegląd
Fractal Design Define 7 Compact White Review And Build: Small And Sophisticated!
7 października 20207 284 przegląd
Fractal Design Define C vs Define 7 Compact - is it worth buying/upgrading?
24 lipca 202012 899 przegląd
Fractal Design Define 7 Compact Review - Feel the Squeeze! [w/ timelapse build]
3 czerwca 202058 392 przegląd
Better In White? Fractal Design Define 7 Compact White Review
7 października 202013 206 przegląd
Can we do WITHOUT the extra space? - Fractal Define 7 Compact TG Light
3 czerwca 202028 757 przegląd
They downsized DEFINE 7! - FRACTAL DEFINE 7 COMPACT
3 czerwca 20208 491 przegląd
Fractal Design Define 7 vs Define 7 Compact PC Case Comparison
6 września 202040 528 przegląd
Define 7 Compact Showreel
3 czerwca 202092 136 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 549 zł
od 468 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt.
od 582 zł
od 457 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 4 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 515 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 1 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory
od 581 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 529 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 1 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 409 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 1 szt., USB C 1 szt.
od 399 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 385 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., podświetlane wentylatory
od 450 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., podświetlane wentylatory
od 509 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt.