Корпус Fractal Design Define 7 Compact чорний (FD-C-DEF7C-01)
Відео 12Фото 32 |
Fractal Design Define 7 Compact чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Fractal Design Define 7 Compact чорний
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fractal Design Obudowa Define 7 Compact Black KOFDEOD0DEF7CB1Define 7 Compact
Nowa obudowa Define 7 Compact wykorzystuje najsilniejsze cechy nowoczesnej konstrukcji serii 7 i umieszc... щеza je w wygodnej kompaktowej ramie. Ponieważ obudowa Define 7 Compact pomimo swoich rozmiarów jest wysoce modułowa, można ją łatwo dostosowywać do własnych potrzeb, a błyskawicznie zdejmowany górny panel zapewnia łatwą konstrukcję, nawet z wysokiej klasy komponentami.
Najważniejsze funkcje:
- Kompaktowe, ale przestronne wnętrze mieści płyty główne ATX, mATX ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 528 zł |
Fractal Design Define 7 Compact Black OB-FRD-0056Fractal Design Define 7 Compact Black - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i... щеodbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plПоскаржитись | 596 zł |
Obudowa Fractal Design Define 7 Compact Solid Czarna (FD-C-DEF7C-01) | 528 zł |
Fractal Design Define 7 Compact CzarnyAir Duct:nie;Sygnal OleOle.plПоскаржитись | 528 zł |
Fractal Design Obudowa Define 7 Compact Black 52449Define 7 Compact
- Kompaktowe, ale przestronne wnętrze mieści płyty główne ATX, mATX ... (zobacz więcej) Kakto.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 528 zł |
Fractal Design Define 7 Compact CzarnyAir Duct:nie;Czujni RTV Euro AGDПоскаржитись | 569 zł |
Fractal Define 7 Compact Tower Case Czarny FD-C-DEF7C-01Fractal Design Define 7 Compact.Form factor: Midi Tower, Typ: PC, Materiał: Stal.Wspierane formaty zasilaczy: ATX.Zainstalowa... щеne wentylatory przednie: 1x 140 mm, Średnica obsługiwanych wentylatorów przednich: 120, 140 mm, Zainstalowane wentylatory tylne: 1x 120 mm.Wspierane rozmiary dysków twardych: 2,5, 3,5 cala.Szerokość: 210 mm, Głębokość: 427 mm, Wysokość: 474 mm.Specyfikacja tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 583 zł |
Серія Fractal Design Define (тихі)Порівняти в таблиці →
від 645 zł
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт
від 763 zł
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
від 459 zł
ігровий, Mini Tower, micro-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
від 368 zł
Mini Tower, mini-ITX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт
від 500 zł
ігровий, Mini Tower, micro-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
від 552 zł
ігровий, Mini Tower, mini-ITX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
від 582 zł
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
від 838 zł
Full Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
від 574 zł
ігровий, Mini Tower, mini-ITX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
від 806 zł
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
від 549 zł
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
від 1 032 zł
Full Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
від 741 zł
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
від 745 zł
ігровий, Midi Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
від 1 243 zł
Midi Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
Відеоогляди
First Look: Fractal Define 7 COMPACT - The Family Is Complete!
3 червня 202049 503 перегляда
The Define 7 Compact Is ALMOST Perfect…
3 червня 202063 805 переглядів
Fractal Define 7 Compact Review
3 червня 202019 198 переглядів
Fractal Design Define 7 Compact Teil 3 - aus Schwarz wird Weiß - Timelapse
18 червня 2020728 переглядів
Fractal Design Define 7 Compact White Review And Build: Small And Sophisticated!
7 жовтня 20207 284 перегляда
Fractal Design Define C vs Define 7 Compact - is it worth buying/upgrading?
24 липня 202012 899 переглядів
Fractal Design Define 7 Compact Review - Feel the Squeeze! [w/ timelapse build]
3 червня 202058 392 перегляда
Better In White? Fractal Design Define 7 Compact White Review
7 жовтня 202013 206 переглядів
Can we do WITHOUT the extra space? - Fractal Define 7 Compact TG Light
3 червня 202028 757 переглядів
They downsized DEFINE 7! - FRACTAL DEFINE 7 COMPACT
3 червня 20208 491 перегляд
Fractal Design Define 7 vs Define 7 Compact PC Case Comparison
6 вересня 202040 528 переглядів
Define 7 Compact Showreel
3 червня 202092 136 переглядів
Як вибрати корпус (системний блок)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 549 zł
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
від 582 zł
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт
від 457 zł
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 515 zł
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 1 шт, USB C 1 шт, підсвічування вентиляторів
від 581 zł
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 529 zł
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 1 шт, USB C 1 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 409 zł
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 1 шт, USB C 1 шт
від 399 zł
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 385 zł
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, підсвічування вентиляторів
від 450 zł
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, підсвічування вентиляторів
від 509 zł
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт