Namiot Ferrino Nemesi 2 Pro (91212MOOFR)
Wideo 3Zdjęcia 4 |
Ferrino Nemesi 2 Pro
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:2
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:poliester
Waga:2.2 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Ferrino Nemesi 2 Pro
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FERRINO Nemesi 2 - Namiot 91167HOOFR | 1 226 zł |
Ferrino Nemesi 2 Pro Fr Tent Zielony 2 Places | 1 051 zł |
Ferrino Namiot NEMESI 2 Pro FR Namiot dla dorosłych Unisex oliwkowy zielon | 810 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Ferrino Nemesi 2 Pro
Ceny na Ferrino Nemesi 2 Pro |
---|---|---|---|---|
Ferrino Nemesi 1 Pro | od 1 081 zł | 4 oferty | ||
Ferrino Nemesi 2 Pro | od 810 zł | 3 oferty | ||
Ferrino Nemesi 3 Pro | od 1 485 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →