Namiot Ferrino Fenix 5 (91193LBB)
Zdjęcia 9 |
Ferrino Fenix 5
Przeznaczenie:kempingowy
liczba miejsc:5
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek, okno
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:13 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Ferrino Fenix 5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ferrino Fenix 5 0 91193LBB | 2 236 zł |
Namiot kempingowy 5-osobowy Ferrino Fenix 5 petrol | WYSYŁKA W 24H | 30 DN | 2 649 zł |
Namiot kempingowy 5-osobowy Ferrino Fenix 5 petrol | WYSYŁKA W 24H | 30 DN | 2 649 zł |
Modyfikacje Ferrino Fenix 5
Ceny na Ferrino Fenix 5 |
---|---|---|---|---|
Ferrino Fenix 4 | od 1 879 zł | 3 oferty | ||
Ferrino Fenix 5 | od 2 236 zł | 3 oferty | ||
Ferrino Fenix 6 | od 2 769 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →