Patelnia głęboka De Buyer Inocuivre 6430.16 16 cm
De Buyer Inocuivre 6430.16 |
|
Nadaje się do wszystkich typów płyt grzewczych z wyjątkiem indukcyjnych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De Buyer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De Buyer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje De Buyer Inocuivre 6430.16
Ceny na De Buyer Inocuivre 6430.16 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Inocuivre 6430.16 16 cm | od 496 zł | 1 oferta | ||
De Buyer Inocuivre 6430.20 20 cm | od 691 zł | 1 oferta | ||
De Buyer Inocuivre 6430.24 24 cm | od 1 014 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →