Aparat fotograficzny Canon EOS R5 kit 24-105
Wideo 35Zdjęcia 9 |
Canon EOS R5 kit 24-105
EOS (bezlusterkowce)bezlusterkowiecwideo UltraHDpowyżej 4KRAWręczne ustawianie ostrości wideodotykowe ustawianie ostrościWi-FiBluetooth
Matryca:full frame, 45 MPix
Ogniskowa:24 - 105 mm
Przysłona obiektywu:f/4.0
Wideo:Full HD (1080p), Ultra HD (4K), powyżej 4K
Rozdzielczość zdjęcia:8192x5464 px
Zakres ISO:50-102400
Zdjęcia seryjne:20 kl./s
Wyświetlacz:3.2 '', dotykowy, obrotowy
stabilizacja 5-osiowa z przesunięciem matrycy. Autofokus Dual Pixel z funkcją śledzenia zwierząt, ludzkiej twarzy lub oczu. Kręcenie wideo w rozdzielczości 8K + możliwość nagrywania wideo w formacie RAW (30 fps, lub 120 fps w rozdzielczości 4K).
Maksymalna prędkość nagrywania dostępna jest tylko do pamięci wewnętrznej aparatu, nagrywanie do pamięci zewnętrznej to do 60 kl./s w 4K.
Czy pełna klatka ma sens? Czy warto kupować aparat pełnoklatkowy?Czy warto wydawać pieniądze na kosztowną pełną klatkę, czy lepiej kupić aparat z matrycą APS-C?..
Rozszyfrowanie serii i oznaczenie aparatów CanonW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu serii aparatów Canon.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne EOS R5 kit 24-105
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Canon EOS R5 kit 24-105
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
kamera Pełnoklatkowa lustrzanka cyfrowa EOS 5D II 5D2 aparat cyfrowy Color | 5 504 zł |
Canon EOS R5 + RF 24-105 mm f/4 L IS USM (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 19 999 zł |
Aparat Canon EOS R5 + RF 15-35mm F2.8L IS USM | 25 999 zł |
Aparat Canon EOS R5 + RF 70-200mm f/2.8 L IS USM | 26 998 zł |
Aparat Canon EOS R5 + RF 100-500mm F4.5-7.1L IS USM | 26 598 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Canon EOS R5
Ceny na Canon EOS R5 |
---|---|---|---|---|
Canon EOS R5 kit 24-105 | od 14 099 zł | 8 oferty | ||
Canon EOS R5 kit 50 | od 15 848 zł | 1 oferta | ||
Canon EOS R5 body | od 13 489 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →