Kamera lustrzana Canon EOS 850D kit 18-135
Wideo 12Zdjęcia 14 |
Canon EOS 850D kit 18-135
EOS (lustrzane)wideo UltraHDRAWręczne ustawianie ostrości wideodotykowe ustawianie ostrościWi-FiBluetooth
Matryca:APS-C (23x15.5 mm), 24 MPix
Ogniskowa:18 - 135 mm
Przysłona obiektywu:f/3.5 - f/5.6
Wideo:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Rozdzielczość zdjęcia:6000x4000 px
Zakres ISO:100-25600
Zdjęcia seryjne:7.5 kl./s
Wyświetlacz:3 '', dotykowy, obrotowy
Technologia Dual Pixel CMOS AF. Pewna praca przy wysokim ISO. Duża pojemność bufora pamięci. Edukacyjny interfejs menu dla początkujących fotografów. Obrotowy wyświetlacz z ekranem dotykowym. Wykrywanie twarzy i oko AF. Nagrywanie wideo 4K.
Czy pełna klatka ma sens? Czy warto kupować aparat pełnoklatkowy?Czy warto wydawać pieniądze na kosztowną pełną klatkę, czy lepiej kupić aparat z matrycą APS-C?..
Rozszyfrowanie serii i oznaczenie aparatów CanonW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu serii aparatów Canon.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne EOS 850D kit 18-135
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Canon EOS 850D kit 18-135
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Canon EOS 850D 18-135mm IS USM | 5 999 zł |
Aparat CANON EOS 850D Czarny + Obiektyw EF-S 18-135 mm f/3.5-5.6 IS USM | 6 000 zł |
Aparat CANON EOS 850D Czarny + Obiektyw EF-S 18-135 mm f/3.5-5.6 IS USM 39 | 6 000 zł |
Lustrzanka Canon EF/EF-S 18-135 mm | 6 983 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Canon EOS 850D
Ceny na Canon EOS 850D |
---|---|---|---|---|
Canon EOS 850D kit 18-55 | od 3 893 zł | 6 oferty | ||
Canon EOS 850D kit 18-135 | od 5 990 zł | 8 oferty | ||
Canon EOS 850D body | od 3 486 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →