Фотоапарат Canon EOS R8 body (5803C019)
Відео 7Фото 20 |
Компактна бездзеркальна камера із повнокадровим датчиком зображення на 24.2 МП. Модель позиціонується як універсальний інструмент для фото- та відеозйомки. Працює камера під проводом потужного процесора обробки зображень DIGIC X. На ласому в моделі заготовлена система автофокусування Dual Pixel CMOS AF II з розпізнаванням об'єктів на основі штучного інтелекту. Автофокус бездзеркалки наводиться на різкість по очах та обличчях людей, мордах тварин, машин тощо.
Мінімальний час фокусування заявлено на рівні 0.03 сек. При зйомці з механічним затвором Canon EOS R8 body розвиває скорострільність до 6 к/с - тривалість серії в будь-якому форматі складає понад 1000 кадрів. Електронний затвор дозволяє підвищити швидкість серійної фотозйомки до 40 к/с, але буфер пам'яті камери заповнюється буквально за 2-3 сек. Результати зйомки записуються на карту SD UHS-II. Відеозйомка на камеру виконується в максимальній роздільній здатності 4K при 60 к/с. Модель підтримує зйомку в Log 3 10 біт із субдискретизацією 4:2:2, також доступний запис HDR PQ і HDR. Єдине, чого бракує бездзеркалці, так це системи матричної стабілізації зображення. В іншому камеру озброєно «до зубів» усім необхідним.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Купити Canon EOS R8 body
Усі ціни 10 →CANON EOS R8 nu 5803C003 | 6 197 zł |
Aparat CANON EOS R8 Body Czarny | 6 197 zł |
Aparat CANON EOS R8 Body Czarny 5803C003 | 6 197 zł |
Canon EOS R8 - zapytaj o lepszą cenę (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! Raba | 6 199 zł |
Модификації Canon EOS R8
Ціни на Canon EOS R8 |
---|---|---|---|---|
Canon EOS R8 kit 24-50 | від 6 997 zł | 19 пропозицій | ||
Canon EOS R8 kit 35 | від 7 999 zł | 1 пропозиція | ||
Canon EOS R8 body | від 6 197 zł | 10 пропозицій |