Фотоапарат Fujifilm X-S20 body
Відео 6Фото 21 |
Fujifilm X-S20 body
Матриця:APS-C (23x15.5 mm), 26 МПікс
Відео:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Розмір знімка:6230x4160 пікс
Діапазон ISO:80-51200
Серійна зйомка:20 к/с
Екран:3 '', сенсорний, поворотний
Повний кадр вирішує? Чи варто купувати фотоапарат Full frame?Чи варто витрачатись на дорогий повний кадр, чи краще купити кропнутий фотоапарат?..
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів FujiВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Fuji
Всі характеристики
Характеристики X-S20 body
|
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів FujiВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Fuji
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fujifilm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fujifilm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fujifilm X-S20 body
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FUJIFILM X-S20 16781826 | 5 699 zł |
Aparat FUJIFILM X-S20 Body Czarny | 5 699 zł |
FujiFilm X-S20 body czarny (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 5 699 zł |
Aparat FUJIFILM X-S20 Body Czarny 16781826 | 5 699 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Fujifilm X-S20
Ціни на Fujifilm X-S20 |
---|---|---|---|---|
Fujifilm X-S20 kit 15-45 | від 5 899 zł | 8 пропозицій | ||
Fujifilm X-S20 kit 18-55 | від 6 999 zł | 7 пропозицій | ||
Fujifilm X-S20 body | від 4 899 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →