Фотоапарат Panasonic DMC-G80 kit 12-60
Відео 19Фото 14 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Купити Panasonic DMC-G80 kit 12-60
Усі ціни 11 →Panasonic Lumix Kamera Cyfrowa Bez Lusterek z 4K Wideo Czarny 16 MP DMC-G8 | 2 640 zł |
Panasonic DMC-G80M Lumix bezlusterkowy aparat cyfrowy + obiektyw H-FS12060 | 2 849 zł |
Aparat PANASONIC DMC-G80MEG-K + Obiektyw 12-60mm | 3 850 zł |
Panasonic LUMIX DMC-G80 + ob. 12-60 czarny - Dostawa GRATIS! | 2 999 zł |
Бездзеркалка, яка більше схожа на зеркалку. Саме так можна охарактеризувати Panasonic Lumix DMC-G85 (в деяких регіонах модель носить індекс G80), випущену на заміну одного з найдоступніших варіантів для високоякісної зйомки 4К-відео в особі Panasonic Lumix DMC-G7.
Матрична стабілізація
Збільшені розміри корпусу фотоапарата посприяли розміщення на ньому ряду програмованих клавіш і більше чіпкому хвату в руку. Модель більше орієнтована на відеозйомку, на що тонко натякає наявність в її конструкції системи 5-осьовий матричної стабілізації зображення, що компенсує коливання камери по всіх площинах (вгору-вниз, вліво-вправо і навколо власної осі). Використання стабілізатора дозволяє здебільшого обійтися під час зйомки без штатива.
Відеозйомка
Камера пише ролики по всіх основних форматах: від HD (1280х720 пікселів зі швидкістю 60 к/с) до 4К (3840х2160 пікселів зі швидкістю до 30 к/с і швидкістю 100 Мбіт/с). Але для серйозної відеозйомки в її конструкції не вистачає порти для підключення навушників. Аудіовхід для мікрофона традиційно присутній.
Постфокус
Однією з «плюшок» фотоапарата є функція постфокусировки знімків — можливість вибору зони різкості дозволяє акцентувати увагу на об'єкті зйомки постфактум. Зазначена зона вибирається тапом по сенсорному поворотного дисплея з роздільною здатністю 720х480 пікселів. Візуватися у процесі зйомки можна також за допомогою електронного видошукача, який покриває 100% майбутнього кадру і має збільшення 0.74 х (проти 0.7 х у попередника).
Набір плюсів
Список позитивних сторін фотоапарата був би неповним без згадки пило - та вологозахисту корпусу, який на бічну грань слота для карти пам'яті, що відкриває доступ до заміни флешки під час зйомки зі штатива, і широкого парку змінної оптики під систему Micro 4/3. З таким набором плюсів камера стане вірним помічником у реалізації творчого потенціалу для фото - і видеоманов.
Модификації Panasonic DMC-G80
Ціни на Panasonic DMC-G80 |
---|---|---|---|---|
Panasonic DMC-G80 kit 12-60 | від 2 583 zł | 11 пропозицій | ||
Panasonic DMC-G80 kit 14-140 | від 4 166 zł | 4 пропозиції | ||
Panasonic DMC-G80 body | від 1 699 zł | 2 пропозиції |