Фотоапарат Panasonic DC-S5 II body
Відео 27Фото 16 |
Відеоорієнтована бездзеркалка із 24-мегапіксельним датчиком зображення повнокадрового формату «під капотом». У камері знайшла застосування 5-осьова система матричної стабілізації Active IS. Стабілізатор забезпечує компенсацію до 5 ступенів витримки або експозиції при використанні тільки матричної системи та до 6.5 стопів при додаванні стабілізації об'єктиву. Також у моделі з'явився фазовий автофокус, точніше він є гібридним та складається з 779 точок наведення на різкість.
Надалі система автофокусування Panasonic DC-S5 II body розпізнає в кадрі обличчя та очі людей, мордочки тварин, транспортні засоби. Обробкою зображень заправляє процесор спільної розробки L² компаній Panasonic і Leica. На десерт у моделі заготовлені просунуті можливості відеозйомки. Камера дає можливість записувати відеоряд у пропорціях 3:2 з повної висоти сенсора з роздільною здатністю 6K до 30 к/с (4:2:0, 10-біт).
У форматі кадру 4К з повною шириною матриці допускається записувати відео з фреймрейтом 30 к/с, а з зони APS-C з кадровою частотою 60 к/с. При цьому є можливість працювати з субдискретизацією 4:2:2 та 10-бітним кольором. Окремо моделі відзначаються вектроскоп, підтримка LUT, робота з анаморфотною оптикою, V Log/V Gamut, HLG. Необмежений час запису роликів забезпечується завдяки вбудованому в корпус вентилятору охолодження. Зняті матеріали передбачається зберігати на одній із двох карток пам'яті SD класу UHS-II (для них виділено два слоти). Корпус бездзеркальної камери має пило- та вологозахист.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Купити Panasonic DC-S5 II body
Усі ціни 9 →Panasonic DC-S5M2 Lumix pełnoklatkowy aparat bezlusterkowy matryca CMOS 24 | 8 504 zł |
Panasonic DC-S5M2 Lumix pełnoklatkowy aparat bezlusterkowy (matryca CMOS 2 | 8 799 zł |
Aparat PANASONIC DC-S5M2E | 8 799 zł |
Aparat PANASONIC DC-S5M2E | 8 799 zł |
Модификації Panasonic DC-S5 II
Ціни на Panasonic DC-S5 II |
---|---|---|---|---|
Panasonic DC-S5 II kit 20-60 | від 9 699 zł | 8 пропозицій | ||
Panasonic DC-S5 II body | від 8 504 zł | 9 пропозицій |