Фотоспалах Nikon Speedlight SB-5000
Відео 3Фото 2 |
Nikon Speedlight SB-5000 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nikon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nikon.
Купити Nikon Speedlight SB-5000
Усі ціни 9 →Nikon SB-5000 lampa błyskowa czarna FSA04301 | 2 699 zł |
Nikon Speedlight SB-5000 | 3 007 zł |
Lampa błyskowa NIKON SB-5000 FSA04301 | 2 799 zł |
Lampa błyskowa Nikon SB-5000 Lampa - Nikon SB-5000 - Nikon SB-5000 | 2 595 zł |
Nikon SB-5000 (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 2 999 zł |
Компанія Nikon вийшла на арену фотоспалахів з радіоуправлінням в 2016 році. Першим вітчизняним пристроєм японського бренду з дистанційним управлінням по радіоканалу стала портативна спалах SB-5000.
Флагман серії
Модель позиціонується в якості флагмана серії Speedlight з усіма подальшими подіями. Провідне число спалаху «плаває» в інтервалі від 35 на мінімальному значенні зуму (24 мм) до 55 в його телеположенні (200 мм). Як і у більшості однолітків, «голова» пристрою обертається на 180° вправо-вліво, піднімається на 90° вгору і нахиляється в межах 7° вниз. Конструкція поворотного шарніра головки вселяє довіру.
Дистанційне управління
Зі старту повна сумісність спалаху заявлена в парі з дзеркальними фотоапаратами Nikon D500 і D5. І то для подачі команд на «підпалювання» по радіоканалу знадобиться обзавестися окремим передавачем WR-R10, який підключається через порт з 10 контактами на фронтальній частині камери. Загалом дистанційне керування по радіо і оптичному сигналі можливо в режимах Master і Slave. В режимі провідною модель може оперувати роботою до 18 імпульсних джерел світла, об'єднаних під крилом 6 груп.
Зручність використання
Зручностей у поводженні з фотоспалахом додають великокаліберний екран з цілим розсипом корисної інформації і потужна система охолодження, за рахунок чого на повній потужності можна «зробити» близько 120 кадрів з 5-секундним інтервалом. Додатково виробник забезпечив своє дітище розсіюючим ковпаком і двома кольоровими фільтрами. У тісному зв'язку зі спалахом представляється можливим втілити в життя практично всі фотографічні задумки, ніж Nikon Speedlight SB-5000 і цінується у рядку «ніконістов».