Aparat fotograficzny Panasonic DC-S5 II body
Wideo 27Zdjęcia 16 |
Zorientowany na wideo aparat bezlusterkowy z 24-megapikselowym pełnoklatkowym czujnikiem obrazu pod maską. W aparacie znalazł zastosowanie 5-osiowy system stabilizacji matrycy Active IS. Stabilizator zapewnia kompensację do 5 stopni czasu otwarcia migawki lub ekspozycji przy użyciu samego układu matrycowego i do 6,5 stopnia przy dodawaniu stabilizacji w obiektywie. W modelu pojawił się również autofokus fazowy, a dokładniej jest to hybryda i składa się z 779 punktów ostrości.
Odtąd system autofokusa w korpusie Panasonic DC-S5 II rozpoznaje twarze i oczy ludzi, twarze zwierząt i pojazdy w kadrze. Przetwarzanie obrazu jest obsługiwane przez opracowany wspólnie przez firmy Panasonic i Leica procesor L². Na deser w modelu przygotowano zaawansowane możliwości filmowania. Kamera umożliwia nagrywanie materiału w formacie 3:2 z pełnej wysokości matrycy w rozdzielczości 6K do 30 kl./s (4:2:0, 10-bit).
W formacie klatki 4K, z pełnej szerokości matrycy, można nagrywać wideo z szybkością 30 kl./s, a ze strefy APS-C z szybkością 60 kl./s. Jednocześnie możliwa jest praca z podpróbkowaniem 4:2:2 i 10-bitowym kolorem. Osobno model posiada wektoroskop, obsługę LUT, pracę z optyką anamorficzną, V Log/V Gamut, HLG. Nieograniczony czas nagrywania wideo zapewnia wbudowany wentylator chłodzący. Materiał ma być zapisywany na jednej z dwóch kart pamięci SD klasy UHS-II (przeznaczone są na nie dwa sloty). Korpus aparatu bezlusterkowego jest odporny na kurz i wilgoć.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Kup Panasonic DC-S5 II body
Wszystkie ceny 9 →Panasonic DC-S5M2 Lumix pełnoklatkowy aparat bezlusterkowy matryca CMOS 24 | 8 520 zł |
Panasonic DC-S5M2 Lumix pełnoklatkowy aparat bezlusterkowy (matryca CMOS 2 | 8 799 zł |
Aparat PANASONIC DC-S5M2E | 8 799 zł |
Aparat PANASONIC DC-S5M2E | 8 799 zł |
Modyfikacje Panasonic DC-S5 II
Ceny na Panasonic DC-S5 II |
---|---|---|---|---|
Panasonic DC-S5 II kit 20-60 | od 9 699 zł | 8 oferty | ||
Panasonic DC-S5 II body | od 8 520 zł | 9 oferty |