Фотоапарат Panasonic DMC-G90 body
Відео 21Фото 13 |
Panasonic DMC-G90 body
12-60 ммbody
Матриця:4/3" (17.3х13 mm), 20 МПікс
Відео:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Розмір знімка:5184x3888 пікс
Діапазон ISO:100-25600
Серійна зйомка:9 к/с
Екран:3 '', сенсорний, поворотний
5-осьова матрична стабілізація працює в парі з оптичною (об'єктив). Запис 4К-відео. Поворотний сенсорний дисплей. Функція постфокусировки. Пило - та вологозахист. Широкий парк змінної оптики.
Відсутність порти для підключення навушників. (модель має дві назви DMC-G90 і DMC-G95) під різні регіони.
Повний кадр вирішує? Чи варто купувати фотоапарат Full frame?Чи варто витрачатись на дорогий повний кадр, чи краще купити кропнутий фотоапарат?..
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів PanasonicВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Panasonic
Всі характеристики
Характеристики DMC-G90 body
|
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів PanasonicВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Panasonic
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic DMC-G90 body
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lumix DC-G91EG-K Aparat Cyfrowy z Kamerą Fotograficzną 4K Czarny 20 MP | 3 009 zł |
Panasonic LUMIX DMC-G90 body - Dostawa GRATIS! | 3 275 zł |
Aparat Panasonic LUMIX DMC-G90 body | 3 299 zł |
Відеоогляди
Модификації Panasonic DMC-G90
Ціни на Panasonic DMC-G90 |
---|---|---|---|---|
Panasonic DMC-G90 kit 12-60 | від 2 812 zł | 24 пропозиції | ||
Panasonic DMC-G90 body | від 3 009 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →