Фотоапарат Panasonic DMC-G80 kit 14-140
Відео 19Фото 14 |
Panasonic DMC-G80 kit 14-140
Матриця:4/3" (17.3х13 mm), 16 МПікс
Фокусна відстань:14 - 140 мм
Світлосила об'єктива:f/3.5 - 5.6
Відео:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Розмір знімка:4592x3448 пікс
Діапазон ISO:100-25600
Серійна зйомка:9 к/с
Екран:3 '', сенсорний, поворотний
5-осьова матрична стабілізація. Запис 4К-відео. Поворотний сенсорний дисплей. Функція постфокусировки. Пило - та вологозахист. Широкий парк змінної оптики.
Відсутність порти для підключення навушників.
Повний кадр вирішує? Чи варто купувати фотоапарат Full frame?Чи варто витрачатись на дорогий повний кадр, чи краще купити кропнутий фотоапарат?..
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів PanasonicВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Panasonic
Всі характеристики
Характеристики DMC-G80 kit 14-140
|
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів PanasonicВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Panasonic
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic DMC-G80 kit 14-140
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Panasonic DMC-G80HA Lumix bezlusterkowy aparat cyfrowy H-FSA14140 14140mm | 4 166 zł |
Panasonic DMC-G80HA Lumix bezlusterkowy aparat cyfrowy + obiektyw H-FSA141 | 4 299 zł |
Panasonic LUMIX DMC-G81HAEGK aparat systemowy 4K z obiektywem MFT 14-140 m | 3 745 zł |
Aparat Panasonic LUMIX G80 DMC-G80HAEGK+ 14-140mm f/3.5-5.6 | (w magazynie | 4 199 zł |
Відеоогляди
Модификації Panasonic DMC-G80
Ціни на Panasonic DMC-G80 |
---|---|---|---|---|
Panasonic DMC-G80 kit 12-60 | від 2 677 zł | 14 пропозицій | ||
Panasonic DMC-G80 kit 14-140 | від 3 745 zł | 5 пропозицій | ||
Panasonic DMC-G80 body | від 1 699 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →