Фотоапарат Panasonic DMC-G7 body
Відео 12Фото 12 |
Panasonic DMC-G7 body
Матриця:4/3" (17.3х13 mm), 16 МПікс
Розмір знімка:4592x3448 пікс
Діапазон ISO:160-25600
Серійна зйомка:7 к/с
Екран:3 '', сенсорний, поворотний
Повний кадр вирішує? Чи варто купувати фотоапарат Full frame?Чи варто витрачатись на дорогий повний кадр, чи краще купити кропнутий фотоапарат?..
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів PanasonicВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Panasonic
Всі характеристики
Характеристики DMC-G7 body
|
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів PanasonicВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Panasonic
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Panasonic DMC-G7
Ціни на Panasonic DMC-G7 |
---|---|---|---|---|
Panasonic DMC-G7 kit 12-60 | від 2 999 zł | 7 пропозицій | ||
Panasonic DMC-G7 kit 14-42 | від 2 299 zł | 7 пропозицій | ||
Panasonic DMC-G7 kit 14-140 | від 3 669 zł | 6 пропозицій | ||
Panasonic DMC-G7 body | від 2 399 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →