Фотоапарат Panasonic DC-GH6 kit 12-35
Відео 13Фото 25 |
Panasonic DC-GH6 kit 12-35
12-35 мм12-60 мм
G (micro 4/3)«бездзеркальна»відео ultraHDвище 4KRAWручний фокус відеосенсорне фокусуванняWi-FiBluetooth
Матриця:4/3" (17.3х13 mm), 25 МПікс
Фокусна відстань:12 - 35 мм
Світлосила об'єктива:f/2.8
Відео:Full HD (1080p), Ultra HD (4K), вище 4K
Розмір знімка:5776x4336 пікс
Діапазон ISO:100-205600
Серійна зйомка:12 к/с
Екран:3 '', сенсорний, поворотний
Повний кадр вирішує? Чи варто купувати фотоапарат Full frame?Чи варто витрачатись на дорогий повний кадр, чи краще купити кропнутий фотоапарат?..
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів PanasonicВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Panasonic
Всі характеристики
Характеристики DC-GH6 kit 12-35
|
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів PanasonicВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Panasonic
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic DC-GH6 kit 12-35
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Aparat PANASONIC Lumix DC-GH6 Czarny + Obiektyw 12-35mm | 12 999 zł |
Aparat PANASONIC Lumix DC-GH6 Czarny + Obiektyw 12-35mm DC-GH6AE | 13 500 zł |
Bezlusterkowiec Panasonic Lumix GH6 + Panasonic 12-35/2.8 II - Raty , Darm | 11 449 zł |
Aparat Panasonic Lumix GH6 + obiektyw 12-35mm F2.8 II | 11 449 zł |
Bezlusterkowiec Panasonic Lumix GH6 + Panasonic Leica DG Vario-Elmarit 12- | 12 999 zł |
Відеоогляди
Модификації Panasonic DC-GH6
Ціни на Panasonic DC-GH6 |
---|---|---|---|---|
Panasonic DC-GH6 kit 12-35 | від 11 449 zł | 6 пропозицій | ||
Panasonic DC-GH6 kit 12-60 | від 8 580 zł | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →