Фотоапарат Canon EOS R50 body
Відео 4Фото 30 |
Невелика камера зі змінною оптикою, випущена на зміну кропеним бездзеркалкам популярної серії Canon EOS M. У ній також встановлений датчик зображення формату APS-C, а зібрана модель у легкому та компактному корпусі вагою близько 375 г (включаючи батарею та картку SD для зберігання знятих матеріалів) ). Модель позиціонується як зручний інструмент для фотографів-початківців і відеографів, для чого в ній передбачається розширений набір автоматичних режимів зйомки.
Вбудованого стабілізатора на борту камери немає, зате є фірмовий автофокус Dual Pixel CMOS AF II, який працює за принципом глибокого машинного навчання для ефективного наведення на різкість із розпізнаванням об'єктів у кадрі. У режимі серійної зйомки Canon EOS R50 body розвиває темп фотографування до 12 к/с із механічним затвором та до 15 к/с при використанні електронного затвора.
Відео на бездзеркалку записується в максимальній роздільній здатності кадру 4К (3840х2160 пікселів) при 30 к/с. У форматі Full HD можна збільшити кадрову частоту відеозйомки до 60 к/с або навіть до 120 к/с (але без запису звуку). На озброєння моделі поставлено електронний видошукач, 2.95-дюймовий поворотний екран із сенсорним керуванням, адаптери бездротового зв'язку Wi-Fi та Bluetooth. У комплектації Body камера поставляється без штатної оптики.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Купити Canon EOS R50 body
Усі ціни 11 →CANON Aparat CANON EOS R50 Body Czarny | 2 497 zł |
Canon EOS R50 Body | 3 299 zł |
Bezlusterkowiec Canon EOS R50 Body Czarny AF-CAN-0105 | 3 619 zł |
Aparat CANON EOS R50 Body Czarny | 2 497 zł |
Aparat CANON EOS R50 Body Czarny | 2 497 zł |
Модификації Canon EOS R50
Ціни на Canon EOS R50 |
---|---|---|---|---|
Canon EOS R50 kit 18-45 | від 2 199 zł | 67 пропозицій | ||
Canon EOS R50 body | від 2 497 zł | 11 пропозицій |