Фотоапарат Canon EOS R5 kit 24-105
Відео 35Фото 9 |
Canon EOS R5 kit 24-105
EOS (бездзеркальні)«бездзеркальна»відео ultraHDвище 4KRAWручний фокус відеосенсорне фокусуванняWi-FiBluetooth
Матриця:full frame, 45 МПікс
Фокусна відстань:24 - 105 мм
Світлосила об'єктива:f/4.0
Відео:Full HD (1080p), Ultra HD (4K), вище 4K
Розмір знімка:8192x5464 пікс
Діапазон ISO:50-102400
Серійна зйомка:20 к/с
Екран:3.2 '', сенсорний, поворотний
5-ти осьова стабілізація зі зрушенням матриці. Dual Pixel автофокус з функцією стеження за тваринами, обличчям людини чи її очима. Зйомка відео з роздільною здатністю 8К + можливість запису відео у форматі RAW (30 кадр/с, чи 120 кадр/с у 4К).
Максимальна швидкість запису доступна тільки на внутрішню пам'ять фотоапарата, зйомка на зовнішню пам'ять до 60 кадр/с при 4К.
Повний кадр вирішує? Чи варто купувати фотоапарат Full frame?Чи варто витрачатись на дорогий повний кадр, чи краще купити кропнутий фотоапарат?..
Розшифровка серій та маркувань фотоапаратів CanonВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Canon
Всі характеристики
Характеристики EOS R5 kit 24-105
|
Розшифровка серій та маркувань фотоапаратів CanonВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Canon
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canon EOS R5 kit 24-105
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
kamera Pełnoklatkowa lustrzanka cyfrowa EOS 5D II 5D2 aparat cyfrowy Color | 5 504 zł |
Canon EOS R5 + RF 24-105 mm f/4 L IS USM (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 19 999 zł |
Aparat Canon EOS R5 + RF 15-35mm F2.8L IS USM | 25 999 zł |
Aparat Canon EOS R5 + RF 70-200mm f/2.8 L IS USM | 26 998 zł |
Aparat Canon EOS R5 + RF 100-500mm F4.5-7.1L IS USM | 26 598 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Canon EOS R5
Ціни на Canon EOS R5 |
---|---|---|---|---|
Canon EOS R5 kit 24-105 | від 14 099 zł | 8 пропозицій | ||
Canon EOS R5 kit 50 | від 15 848 zł | 1 пропозиція | ||
Canon EOS R5 body | від 13 489 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →