Фотоапарат Canon EOS R100 kit 18-45 + 55-210
Відео 3Фото 14 |
Canon EOS R100 kit 18-45 + 55-210
18-45 + 55-210 мм18-45 мм
EOS (бездзеркальні)«бездзеркальна»відео ultraHDRAWручний фокус відеосенсорне фокусуванняWi-FiBluetooth
Матриця:APS-C (22.3x14.9 mm), 24 МПікс
Відео:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Розмір знімка:6000x4000 пікс
Діапазон ISO:100-25600
Серійна зйомка:6.5 к/с
Екран:3 ''
Повний кадр вирішує? Чи варто купувати фотоапарат Full frame?Чи варто витрачатись на дорогий повний кадр, чи краще купити кропнутий фотоапарат?..
Розшифровка серій та маркувань фотоапаратів CanonВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Canon
Всі характеристики
Характеристики EOS R100 kit 18-45 + 55-210
|
Розшифровка серій та маркувань фотоапаратів CanonВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Canon
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canon EOS R100 kit 18-45 + 55-210
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Canon EOS R100 RF-S 18-45mm F45-63 IS STM RF-S 55-210mm F5-71 IS STM 241MP | 3 634 zł |
CANON Aparat CANON EOS R100 + RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM 55-210MM F5-7.1 | 3 299 zł |
Bezlusterkowiec Canon EOS R100 + obiektyw RF-S 18-45mm IS STM + obiektyw R | 3 599 zł |
Aparat CANON EOS R100 + Obiektyw RFS 18-45mm S EU26 + Obiektyw RFS 55-210m | 3 000 zł |
Aparat CANON EOS R100 + Obiektyw RFS 18-45mm S EU26 + Obiektyw RFS 55-210m | 2 998 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Canon EOS R100
Ціни на Canon EOS R100 |
---|---|---|---|---|
Canon EOS R100 kit 18-45 + 55-210 | від 2 998 zł | 8 пропозицій | ||
Canon EOS R100 kit 18-45 | від 1 595 zł | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →