Дзеркальний фотоапарат Canon EOS 90D body
Відео 24Фото 8 |
Амбітний напівпрофі з дзеркального загону фотоапаратів, включений у портфоліо Canon на заході літньої пори 2019 року. У серце камери встановлений сенсор формату APS-C з роздільною здатністю 32.5 МП. Пліч-о-пліч з ним трудиться на благо отримання якісного результату прогресивний процесор обробки зображень DIGIC 8. Нативний діапазон світлочутливості матриці коливається від 100 до 25600 одиниць ISO, апаратними засобами його можна «підняти» до ISO 51200.
У режимі «стрілянини» серіями Canon EOS 90D body розвиває швидкість фотозйомки до 10 к/с. При наведенні на різкість через вічко оптичного видошукача в розпорядження користувачеві надається 45 точок автофокусування хрестоподібного типу, а при наведенні на ціль в режимі LiveView в роботу включається фірмова система Dual Pixel CMOS AF (доступна 5481 точка фокусування). Екран на задній панелі дзеркалки закріплений на поворотному шарнірі і підтримує сенсорне керування.
Додатковий інформаційний дисплей для швидкої оцінки знімальних параметрів винесено на верхній торець корпусу фотоапарата. Відеозйомка дається камері в максимальній роздільній здатності 4К (3840х2160 пікселів) зі зчитуванням інформації з усієї площі матриці (тобто без горезвісного кропу зображення). FullHD-ролики пишуться на дзеркалку з фреймрейтом аж до 120 к/с. В комплектації «body» фотоапарат поставляється без об'єктива — про купівлю оптики до нього доведеться подбати самостійно.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Купити Canon EOS 90D body
Усі ціни 15 →CANON EOS 90D nu 3616C003 | 4 597 zł |
CANON Lustrzanka cyfrowa CANON EOS 90D Body Czarny | 4 597 zł |
Lustrzanka Canon EOS 90D korpus AF-CAN-0020 | 4 899 zł |
Aparat CANON EOS 90D Body Czarny | 4 597 zł |
Aparat CANON EOS 90D Body Czarny | 4 597 zł |
Модификації Canon EOS 90D
Ціни на Canon EOS 90D |
---|---|---|---|---|
Canon EOS 90D kit 18-55 | від 5 139 zł | 16 пропозицій | ||
Canon EOS 90D body | від 4 468 zł | 15 пропозицій |