Штатив Joby GripTight ONE Micro Stand
Фото 7 |
Joby GripTight ONE Micro Stand |
|
Підходить для смартфонів шириною 56 – 91 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Joby 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Joby.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Joby GripTight ONE Micro Stand
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Joby Griptight One JB01492 Stojak do Smartfona Czarny 33 x 81 x 76 mm | 130 zł |
Tripod JOBY GRIPTIGHT ONE MICRO STAND BLACK KMW-A-JBY-042 | 130 zł |
Statyw do telefonu JOBY GripTight ONE Micro | 130 zł |
Statyw do telefonu JOBY GripTight ONE Micro JB01492-0WW | 130 zł |
Joby Griptight One Micro Stand Tripod Czarny | 135 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →