Штатив Velbon EX-Mini
Фото 4 |
Velbon EX-Mini |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Velbon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Velbon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Velbon EX-Mini
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Velbon EX Series EX-mini | 158 zł |
Tripod Velbon EX-Mini AF-S-VEL-017 | 95 zł |
Velbon Ex-mini Tripod Czarny 10172 | 159 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →