Statyw Velbon EX-Mini
Zdjęcia 4 |
Velbon EX-Mini |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Velbon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Velbon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Velbon EX-Mini
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Velbon Statyw do Aparatu EX-530 do Serii EX Czarny 417 cm EX-MINI | 212 zł |
Tripod Velbon EX-Mini AF-S-VEL-017 | 95 zł |
Statyw Velbon EX-Mini (10172) | 121 zł |
Velbon Velbon EX-Mini Statyw Black 10172-VEL | 137 zł |
Statyw foto/video VELBON EX-Mini | 119 zł |
Velbon Ex-mini Tripod Czarny 10172 | 158 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →