Штатив Velbon EX-330
Відео 3Фото 3 |
Velbon EX-330 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Velbon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Velbon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Velbon EX-330
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Velbon EX Series EX-330 | 176 zł |
Tripod Velbon EX-330 AF-S-VEL-021 | 124 zł |
Velbon Velbon EX-330 Statyw Black 10178-VEL | 153 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →