Фотоапарат Canon EOS R100 kit 18-45
Відео 3Фото 14 |
Молодша камера в лінійці бездзеркалок Canon з байонетним кріпленням RF обладнана 24.1-мегапіксельним датчиком зображення формату APS-C. Модель орієнтована на фото- та відеоаматорів-початківців. Зібрана вона у невеликому корпусі з габаритами 116х86х69 мм. "Гола тушка" фотоапарата важить близько 356 г. Фірмова характеристика характеру Canon EOS R100 kit 18-45 - система автофокусування Dual Pixel CMOS AF з інтелектуальним розпізнаванням об'єктів у кадрі.
У моделі застосовується механічний затвор із задньою шторкою, що накладає певні обмеження на швидкість серійної фотозйомки: з автофокусом, що стежить, вона становить 3.5 к/с, з покадровим — 6.5 к/с. Також бюджетну «породу» камери видає ергономіка — бездзеркалка оснащується фіксованим екраном без підтримки сенсорного керування і лише одним кільцем, що управляє, на верхньому торці корпусу.
Благо в ній знайшлося місце для віконця електронного видошукача. Відеоматеріали камера записує у роздільній здатності Full HD (1920х1080 к/с) при 60 к/с з усієї площини матриці та у форматі кадру 4K (3840х2160 пікселів) при 25 к/с з кропом картинки та автофокусуванням лише на основі контрасту. Бездротові комунікації на борту фотоапарата представлені модулями Wi-Fi та Bluetooth. У комплекті з бездзеркалкою поставляється універсальний зум-об'єктив Canon RF-S 18-45mm f/4.5-6.3 IS STM.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Купити Canon EOS R100 kit 18-45
Усі ціни 25 →CANON EOS R100 RF-S 18-45mm f/45-63 IS STM 6052C013 | 3 032 zł |
CANON Aparat CANON EOS R100 + RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM Czarny | 2 329 zł |
Bezlusterkowiec Canon EOS R100 + obiektyw RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM AF- | 2 379 zł |
Aparat CANON EOS R100 + Obiektyw RFS 18-45mm S EU26 | 2 199 zł |
Aparat CANON EOS R100 + Obiektyw RFS 18-45mm S EU26 | 2 199 zł |
Модификації Canon EOS R100
Ціни на Canon EOS R100 |
---|---|---|---|---|
Canon EOS R100 kit 18-45 + 55-210 | від 2 998 zł | 8 пропозицій | ||
Canon EOS R100 kit 18-45 | від 1 595 zł | 25 пропозицій |