Aparat fotograficzny Canon EOS R100 kit 18-45
Wideo 3Zdjęcia 14 |
Podstawowy aparat bezlusterkowy firmy Canon z bagnetem RF i czujnikiem obrazu APS-C o rozdzielczości 24,1 megapiksela. Model skierowany jest do początkujących entuzjastów fotografii i wideo. Zmontowany jest w małej obudowie o wymiarach 116x86x69 mm. „Nagi szkielet” aparatu waży około 356 g. Cechą charakterystyczną zestawu Canon EOS R100 18-45 jest system autofokusa Dual Pixel CMOS AF z inteligentnym rozpoznawaniem obiektów w kadrze.
W modelu zastosowano mechaniczną migawkę z tylną kurtyną, co nakłada pewne ograniczenia na prędkość fotografii seryjnej: przy śledzącym autofokusie wynosi 3,5 kl./s, przy jednoklatkowym autofokusie 6,5 kl./s. Ponadto „rasa” budżetowa aparatu wyróżnia się ergonomią - aparat bezlusterkowy jest wyposażony w stały ekran bez obsługi sterowania dotykowego i tylko jeden pierścień sterujący w górnej części korpusu.
Na szczęście znalazło się miejsce na elektroniczne okienko wizjera. Kamera rejestruje materiały wideo w rozdzielczości Full HD (1920x1080 kl./s) z szybkością 60 kl./s z całej płaszczyzny matrycy oraz w formacie klatki 4K (3840x2160 pikseli) z szybkością 25 kl./s z przyciętym obrazem i autofokusem opartym wyłącznie na kontraście. Komunikację bezprzewodową na pokładzie kamery reprezentują moduły Wi-Fi i Bluetooth. Aparat bezlusterkowy jest wyposażony w uniwersalny obiektyw zmiennoogniskowy Canon RF-S 18-45mm f/4.5-6.3 IS STM.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Kup Canon EOS R100 kit 18-45
Wszystkie ceny 27 →CANON EOS R100 RF-S 18-45mm f/45-63 IS STM 6052C013 | 3 032 zł |
CANON Aparat CANON EOS R100 + RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM Czarny | 2 299 zł |
Canon EOS R100 + RF-S 18-45MM IS STM | 2 799 zł |
Bezlusterkowiec Canon EOS R100 + obiektyw RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM AF- | 2 379 zł |
Aparat CANON EOS R100 + Obiektyw RFS 18-45mm S EU26 | 2 199 zł |
Modyfikacje Canon EOS R100
Ceny na Canon EOS R100 |
---|---|---|---|---|
Canon EOS R100 kit 18-45 + 55-210 | od 2 998 zł | 10 oferty | ||
Canon EOS R100 kit 18-45 | od 1 595 zł | 27 oferty |