Kamera lustrzana Canon EOS 4000D body
Wideo 21Zdjęcia 11 |
Najprostszy model z obecnej generacji lustrzanek cyfrowych Canon zbiera swoje żniwo w dobrej cenie. Jeśli chodzi o poziom wyposażenia technicznego, aparat wydaje się pochodzić z niedawnej przeszłości. Niemniej jednak jego możliwości w fotografii i wideo z nawiązką pokrywają lwią część potrzeb zwykłych fotografów amatorów. Korpus Canon EOS 4000D odziedziczył przycięty czujnik 18 Mpix z poprzednich generacji podstawowych lustrzanek cyfrowych, podobnie jak 9-punktowy system autofokusa.
Podczas kręcenia scen akcji użytkownik aparatu ma prawo liczyć na szybkostrzelność aparatu na poziomie 3 kl./s. Model nagrywa filmy na karcie SD w formacie FullHD (1920 x 1080 pikseli) z szybkością 30 klatek na sekundę. Budżetowe korzenie lustrzanki cyfrowej wynikają z plastikowego mocowania bagnetowego do optyki. Aparat ma również 2,7-calowy ekran bez wprowadzania dotykowego oraz wizjer optyczny z 95% pokryciem pola przyszłego kadru. Na jednym ładowaniu akumulatora, który dostarcza energię do aparatu, można wykonać około 500 zdjęć.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Kup Canon EOS 4000D body
Aparat CANON EOS 4000D Body | 1 395 zł |
Lustrzanka Canon EOS 4000D EF/EF-S | 1 394 zł |
CANON EOS 4000D BODY | 1 394 zł |
CANON EOS 4000D BODY / WYSYŁKA GRATIS / RATY 0 / TEL. 500 005 235 | 1 599 zł |
Modyfikacje Canon EOS 4000D
Ceny na Canon EOS 4000D |
---|---|---|---|---|
Canon EOS 4000D kit 18-55 + 75-300 | od 1 901 zł | 2 oferty | ||
Canon EOS 4000D kit 18-55 | od 1 844 zł | 12 oferty | ||
Canon EOS 4000D body | od 1 394 zł | 5 oferty |