Фотоапарат Canon Digital IXUS 285 HS
Відео 8Фото 13 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Купити Canon Digital IXUS 285 HS
Усі ціни 11 →Aparat CANON Ixus 285HS Czarny | 1 369 zł |
Aparat CANON Ixus 285HS Czarny | 1 369 zł |
Aparat CANON Ixus 285HS Czarny 1076C001 | 1 369 zł |
Canon IXUS 285 HS srebrny (w magazynie!) | 1 429 zł |
Canon IXUS 285 HS srebrny « karta prezentowa na CEWE Fotoksiążkę o wartośc | 1 369 zł |
Невеликий цифровий фотоапарат серії Canon IXUS входить в категорію ультракомпактів, представників якої відрізняє легка вага (менш 200 г) і мінімальна товщина корпусу (до 3 см).
Сенсор
У таку «маленьку» помістився 20-мегапіксельний сенсор з типовим для компактів розміром 1/2.3". З його допомогою вдається отримати непогані фотографії та відеоролики при достатній кількості світла. В інших випадках на сверхрезультат розраховувати не варто, оскільки світлосила об'єктива f/3.6-7.0 абсолютно не розташовує до проведення зйомки в умовах поганого освітлення. Особливо сильно це відчувається на довгому кінці (на фокусній відстані 300 мм при використанні оптичного збільшення або 600 мм при цифровому зумування).
Широке охоплення
Охоплення широкого діапазону фокусних відстаней завдяки 12-кратному оптичному зуму робить модель універсальним рішенням для різних видів зйомки. На неї зручно фотографувати пейзажі і портрети, а також виробляти макросьемку з мінімальної відстані в 1 см. А ось для динамічних сюжетів камера підходить не дуже — рівень її скорострільності не перевищує 2.5 к/с.
Бездротові підключення
В арсеналі фотокамери знайшли притулок бездротові модулі Wi-Fi і NFC, які використовуються для передачі знятого матеріалу на смартфон або планшет. Ще один спосіб їх застосування полягає у можливості дистанційного спуску затвора камери за допомогою мобільного гаджета. Однак слід пам'ятати, що активні бездротові з'єднання зменшують тривалість роботи на одному заряді акумулятора, яка і так є дуже невеликий (близько 180 кадрів).
Творчість
Не намагайтеся шукати в меню камери ручні настройки і зйомку в «сирому» форматі RAW — фотоапарат їх просто не підтримує. Зате Canon Digital IXUS 285 HS пропонує користувачеві цілий ряд сюжетних програм зйомки. Серед них особливою рядком виділяється творчий режим. Він передбачає зйомку серії знімків з різними ефектами і кадруванням, з якої згодом можна вибрати що придивився результат.