Дзеркальний фотоапарат Canon EOS 2000D kit 18-55
Відео 19Фото 14 |
Дзеркальна камера самого базового рівня, адресована новачкам в стезі фотографії. Модель прийшла на зміну фотоапарату Canon EOS 1300D, однак кардинальних відмінностей від попередника їй «підвезли» хіба що нову матрицю з роздільною здатністю 24 МП. За іншими параметрами Canon EOS 2000D kit недалеко пішов від зразка для наслідування: на чолі центру керування камерою поставлений аналогічний процесор-дідок DIGIC 4+, система автофокусування є 9-точковою, а швидкість серійної зйомки досягає 3 к/с.
Діапазон світлочутливості матриці фотоапарата виміряний в межах ISO 100-12800. Для візування в процесі зйомки пропонується скористатися послугами 3-дюймового дисплея (він, на жаль, несенсорний і неповоротний) або оптичного видошукача з покриттям 95 % поля майбутнього кадру. Запис FullHD-відео здійснюється на камеру з частотою до 30 к/с. Додаткове оснащення моделі передбачає наявність бездротових модулів Wi-Fi і NFC для передачі знятого матеріалу «по повітрю» і віддаленого керування зйомкою. На одному заряді штатного акумулятора фотоапарат здатний відзняти близько 500 знімків.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Купити Canon EOS 2000D kit 18-55
Усі ціни 33 →Canon EOS 2000D BK 18-55 is SB130 16GB EU26 zestaw lustrzanek 241 MP CMOS | 2 349 zł |
Canon EOS 2000D 18-55mm IS II + Extra LP-E10 Battery | 2 499 zł |
Aparat Canon EOS 2000D EF-S 18-55 IS II | 2 355 zł |
Lustrzanka Canon EOS 2000D + obiektyw EF-S 18-55 IS II + VUK (torba SB130 | 2 499 zł |
Aparat CANON EOS 2000D Czarny + Obiektyw EF-S 18-55mm III | 2 300 zł |
На заміну «тисячному» поколінню дзеркальних фотокамер Canon «викотили» одразу дві нові моделі: ультрабюджетну Canon EOS 4000D і більш збалансовану «робочу бджілку» Canon EOS 2000D. Про останній ми і поговоримо.
На «автоматі»
Модель адресована тим, хто пересідає на «дорослий» фотоапарат зі смартфона або бажає зафіксувати якісні кадри для сімейного фотоархіву без зайвих рухів. У програмних активах камери представлені автоматичні знімальні режими і спецпрограма «Інтелектуальний сценарний режим». В ній дзеркалка самостійно аналізує умови зйомки і підбирає оптимальні параметри для отримання найкращого результату.
Ручні налаштування
Якщо довіри до автоматиці немає, фотограф завжди вправі вдатися до ручних налаштувань фотозйомки «M/Av/Tv/P». Окремо на селектор вибору режимів зйомки винесена відеозапис — Canon EOS 2000D пише відео в якості FullHD з кадровою частотою до 30 к/с. Для фокусування в процесі запису відео та фотозйомки використовується 9-точкова система автоматичного наведення на різкість. Рекорди по швидкості «зачепу» об'єкта зйомки вона не б'є, але з прямими обов'язками справляється на належному рівні без помилкових «проїздів».
Перший план
Всередині камери встановлені 24 МП матриця з кроп-фактором 1.6 х і вельми архаїчний процесор обробки зображень DIGIC 4+. Гамма робочих ISO камери очікувано поступається моделям рангом вище (на прийнятний результат варто розраховувати під час зйомки на ISO аж до 1600 одиниць), також дзеркалка демонструє невисоку скорострільність (3 к/с в режимі серійної фотозйомки). Втім, потреби пересічних фотолюбителів Canon EOS 2000D задовольняє цілком і повністю, навіть незважаючи на відсутність сенсорного управління і дисплея на поворотному шарнірі. На перший план у моделі виходять ласий цінник і розвинені комунікаційні дані, представлені бездротовими модулями зв'язку Wi-Fi і NFC.
Модификації Canon EOS 2000D
Ціни на Canon EOS 2000D |
---|---|---|---|---|
Canon EOS 2000D kit 18-55 + 75-300 | від 3 299 zł | 6 пропозицій | ||
Canon EOS 2000D kit 18-55 | від 1 899 zł | 39 пропозицій | ||
Canon EOS 2000D kit 50 | від 2 699 zł | 3 пропозиції | ||
Canon EOS 2000D body | від 1 549 zł | 10 пропозицій |