Карта пам'яті Transcend JetDrive Lite 330 128 ГБ
Відео 6Фото 9 |
Transcend JetDrive Lite 330 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend JetDrive Lite 330 128 ГБ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend JetDrive Lite 330 - 128GB | 140 zł |
Transcend JetDrive Lite 330 128GB Apple MacBookPro Retina 13'' RF-SD-TRN-0 | 120 zł |
Karta Transcend JetDrive Lite 330 do MacBook 128 GB (TS128GJDL330) | 115 zł |
Karta pamięci TRANSCEND JetDrive Lite 330 SDXC, 128 GB | 100 zł |
Transcend JetDrive Lite 330 do MacBook 128 GB | 117 zł |
Karta pamięci TRANSCEND 128 GB | 124 zł |
Transcend 128GB JetDrive Lite 330 MacBookPro Retina - darmowy odbiór w 22 | 139 zł |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості карти пам'яті Transcend JetDrive Lite 330 128Gb:
- Захист від ударів, пилу та вологи - технологія COB (chip-on-board)
- Створена спеціально для MacBook Pro (Retina)13"
- Тип флеш-пам'яті MLC
- Робоча температура від -25°C до 85°C
- кінець 2012 р.
- початок 2013 р.
- кінець 2013 р.
- середина 2014 р.
- початок 2015 р.
Модификації Transcend JetDrive Lite 330
Ціни на Transcend JetDrive Lite 330 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetDrive Lite 330 128 ГБ | від 100 zł | 8 пропозицій | ||
Transcend JetDrive Lite 330 256 ГБ | від 159 zł | 6 пропозицій | ||
Transcend JetDrive Lite 330 1 ТБ | від 586 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →