Karta pamięci Transcend JetDrive Lite 330 128 GB
Wideo 6Zdjęcia 9 |
Transcend JetDrive Lite 330 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend JetDrive Lite 330 128 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend JetDrive Lite 330 - 128GB | 140 zł |
Transcend JetDrive Lite 330 128GB Apple MacBookPro Retina 13'' RF-SD-TRN-0 | 120 zł |
Karta Transcend JetDrive Lite 330 do MacBook 128 GB (TS128GJDL330) | 115 zł |
Karta pamięci TRANSCEND JetDrive Lite 330 SDXC, 128 GB | 100 zł |
Transcend JetDrive Lite 330 do MacBook 128 GB | 117 zł |
Karta pamięci TRANSCEND 128 GB | 124 zł |
Transcend 128GB JetDrive Lite 330 MacBookPro Retina - darmowy odbiór w 22 | 139 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości karty pamięci Transcend JetDrive Lite 330 128Gb:
- Ochrona przed wstrząsami, kurzem i wilgocią - technologia COB (chip-on-board)
- Zaprojektowany specjalnie dla MacBooka Pro (Retina) 13 "
- Typ pamięci Flash - MLC
- Temperatura robocza -25 °C do 85 °C
- koniec 2012
- wczesny 2013
- koniec 2013 r.
- połowa 2014
- początek 2015 r.
Modyfikacje Transcend JetDrive Lite 330
Ceny na Transcend JetDrive Lite 330 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetDrive Lite 330 128 GB | od 100 zł | 8 oferty | ||
Transcend JetDrive Lite 330 256 GB | od 159 zł | 6 oferty | ||
Transcend JetDrive Lite 330 1 TB | od 586 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →